Plakát k filmu: Mimina

Mimina Bébé(s)

dokina.cz
7,1

Premiéra 21. 10. 2010
Francie, 2010, 79 min

Žánr:
dokumentární
Režie:
Thomas Balmes | celý štáb

Pozoruhodný sběrný dokument režiséra Thomase Balmése mapuje souběžně život čtyř miminek z celého světa od narození po jejich první krůčky. Setkáme se tu se třemi holčičkami – Ponijao, která žije s rodinou a dalšími třemi sourozenci u Opuwo v Namibii; Mari z japonského Tokia a Hattie ze San Franciska – a s chlapcem Bayarjargalem z Mongolska. Režisér, který se pro všechny natáčené rodiny stal rodinným přítelem, zachytil nejen důležitou část života malých človíčků, ale také různorodé zvyky a prostředí, ve kterém tyto děti vyrůstají.

Pozoruhodný sběrný dokument režiséra Thomase Balmése mapuje souběžně život čtyř miminek z celého světa od narození po jejich první krůčky. Setkáme se tu se třemi holčičkami – ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 113 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Související články k filmu Mimina

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Mimina

    Mimina

    21. 10. 2010 08:00 dokument o životě čtyř miminek.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.