Plakát k filmu: Milenci těch druhých

Milenci těch druhých Sleeping with Other People

dokina.cz
6,3

Premiéra 17. 12. 2015
USA, 2015, 95 min

Žánr:
komedie
Režie:
Leslye Headland | celý štáb
Hrají:
Alison Brie, Natasha Lyonne, Adam Scott | všichni herci

Jedné bláznivé noci na univerzitní koleji spolu Jake a Lainey prožijí první sexuální zkušenost. Když na sebe po dvanácti letech náhodou narazí v New Yorku, uvědomí si, že celou tu dobu měli oba ve svých vztazích problémy s věrností. Uzavřou spolu dohodu, silné vzájemné přitažlivosti navzdory, o výhradně platonickém přátelství za účelem podpory toho druhého při hledání zdravého vztahu. Takové je teoretické východisko paktu profesionálního šarméra a křehké krásky, na který však za každým rohem čekají nástrahy.

Jedné bláznivé noci na univerzitní koleji spolu Jake a Lainey prožijí první sexuální zkušenost. Když na sebe po dvanácti letech náhodou narazí v New Yorku, uvědomí si, že celou tu ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 59.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Milenci těch druhých

 • Recenze Milenci těch druhých na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

 • Recenze Milenci těch druhých na fffilm

  Recenze fffilm 40

  Jason Sudeikis a Alison Brieová hrají dlouholeté kamarády, kteří spolu shodou okolností před mnoha lety navzájem ztratili panenství, od té doby se kamarádí a sdělují si své milostné trable. Co myslíte, jak dlouho bude trvat, než jim dojde, že se hrozně milují? Aspoň 90 minut?? Podobných romantických komedií tady už bylo hodně a jejich vrcholem je pravděpodobně Když Harry potkal Sally .

 • Recenze Milenci těch druhých na iDnes

  Recenze iDnes 40

  Předpremiéře romantické komedie Milenci těch druhých, jež vstupuje do našich kin, připadlo letošní slavnostní zakončení karlovarského festivalu. Už tehdy budila rozpaky.

 • Recenze Milenci těch druhých na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 65

  Obsazení komedie je vynikající, oběma představitelům věříme snad každou polohu. Příběh bohužel často ztrácí spád a spousta povedených vtípků nedostane prostor vyznít v plné parádě. Byť má snímek originální atmosféru, stejně jako vztahy našich hrdinů má i spoustu chybiček, které zabraňují, aby dobře fungoval.

 • Recenze Milenci těch druhých na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 40

  Jake a Lainey (Jason Sudeikis a Alison Brie) se spolu na vysoké škole vyspali a pro oba to tehdy bylo jejich „poprvé“. Pak se jejich cesty rozdělily. Po deseti letech se však znovu setkávají a zjišťují, že se jim ve vztazích nedaří – Jake je přelétavý sukničkář a Lainey se horkotěžko vzpamatovává z rozchodu s ženatým milencem, na němž je chorobně závislá. Domluví se, že se stanou důvěrnými platonickými přáteli, kteří spolu nebudou spát, ale budou se intimně svěřovat se svými milostnými problémy a navzájem si radit. Co myslíte, JAK TO ASI MŮŽE DOPADNOUT???

Související články k filmu Milenci těch druhých

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Milenci těch druhých - recenze romantické komedie

  Milenci těch druhých - recenze romantické komedie

  15. 12. 2015 20:00 Jason Sudeikis a Alison Brieová hrají dlouholeté kamarády, kteří spolu shodou okolností před mnoha lety navzájem ztratili panenství, od té doby se kamarádí a sdělují si své milostné trable. Co myslíte, jak dlouho bude trvat, než jim dojde, že se hrozně milují? Aspoň 90 minut??

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.