Plakát k filmu: Mike i Dave sháněj holku

Mike i Dave sháněj holku Mike and Dave Need Wedding Dates

dokina.cz
6,1

Premiéra 7. 7. 2016
USA, 2016, 98 min

Žánr:
komedie
Režie:
Jake Szymanski | celý štáb
Hrají:
Zac Efron, Anna Kendrick, Aubrey Plaza, Adam DeVine, Stephen Root, Stephanie Faracy | všichni herci

Tento film byl natočen podle skutečných událostí. Nečekejte ale žádné soudní drama, osudy válečných hrdinů nebo, nedej bože, životopisný film nějakého politika či excentrického umělce. V tomto případě se jedná o katastrofickou komedii, protože vypráví příběh bratrů Mikea a Davea Stangleových (Zac Efron, Adam DeVine), kteří byli vždy skálopevně přesvědčení o tom, že jedině oni umí rozjet na rodinných setkáních tu pořádnou zábavu. A to ať už se jedná o svatby, narozeninové oslavy, pohřby apod. Ostatní přímí účastníci těchto rodinných událostí to rozhodně viděli jinak. Hlavně proto, že příspěvek obou bratrů ke společné zábavě většinou, vlastně vždycky, končil nějakou naprostou katastrofou: rozsáhlým požárem, těžkými zraněními, infarkty, demolicí slavnostní tabule apod.

A tak když jejich sestra (Sugar Lyn Beard) začne plánovat svatbu na Havaji, nastane pochopitelné zděšení a milí bratři dostanou od rodičů podmínku. Na svatbu si musí sehnat partnerky, které je udrží na uzdě. Make i Dave proto začnou přes internet shánět holky, které by je doprovodily na havajskou svatbu jejich sestry. Takové nabídce odolá málokteré dívčí srdce a tak se jejich nabídka rychle rozšíří. Mladí flamendři tajně doufají, že si vyberou dvě slušné dívky a sami si pak užijí divoké dovolené. Ale tvrdě se přepočítali, ze slušných dívek se vyklube nekontrolovatelné dívčí duo (Anna Kendrick, Aubrey Plaza), které jim nejen vytře zrak, ale dokonce je předčí i ve flámování a katastrofách všeho druhu.

Tento film byl natočen podle skutečných událostí. Nečekejte ale žádné soudní drama, osudy válečných hrdinů nebo, nedej bože, životopisný film nějakého politika či excentrického ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 7 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 127.82 CZK 358.35 CZK Přehrát online

Recenze filmu Mike i Dave sháněj holku

 • Recenze Mike i Dave sháněj holku na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Komedie Mike i Dave sháněj holku není hlubokomyslným dílem (to od ní snad nikdo ani nečekal), ale je skvělou letní energickou komedií, u které můžeme vypnout, smát se a užívat si letní pohody. Sem tam se sice najde vtip, který mohl raději zůstat ve střižně, ale celkový dojem i tak zůstává překvapivě pozitivní.

Související články k filmu Mike i Dave sháněj holku

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Noc očisty a příběh fenomenální kapely Lucie

  Filmové premiéry: Noc očisty a příběh fenomenální kapely Lucie

  6. 7. 2016 19:57 Smrtelně nebezpečná hra chamtivosti a pomsty, noc vyřizování účtů, komedie o flámování a katastrofách všeho druhu, cesta k úspěchu a následný pád, příběh o dospívání a hudební fenomén Lucie. Ve 27. týdnu tohoto roku nás čeká 6 filmových premiér, které se v kinech objeví již ve čtvrtek, 7. července.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.