Plakát k filmu: Michail Baryšnikov: Prostor

Michail Baryšnikov: Prostor Place

dokina.cz
7,6

Premiéra 26. 1. 2018
Švédsko, 2009, 30 min

Žánr:
dokumentární, krátkometrážní
Režie:
Jonas Åkerlund | celý štáb
Hrají:
Mikhail Baryshnikov, Ana Laguna | všichni herci

Švédský choreograf Mats Ek vytvořil duet pro světově proslulého tanečníka Mikhaila Baryshnikova a Anu Lagunu, která je Ekovou dvorní tanečnicí. Režisérem filmového zpracování je švédský režisér Jonas Åkerlund, dobře známý svou spoluprací s umělci: Madonna, Rolling Stones, Rammstein, U2, Lady GaGa, Robbie Williams, Ozzy Osbourne, Paul McCartney, Metallica…

Švédský choreograf Mats Ek vytvořil duet pro světově proslulého tanečníka Mikhaila Baryshnikova a Anu Lagunu, která je Ekovou dvorní tanečnicí. Režisérem filmového zpracování je ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 6 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Michail Baryšnikov: Prostor

 • Recenze Michail Baryšnikov: Prostor na iDnes

  Recenze iDnes 80

  Švédský snímek Michail Baryšnikov: Prostor má pomalu delší název než metráž, zato však každá z devětadvaceti minut divadelního záznamu naplňuje úžasem.

Trailer k filmu

Související články k filmu Michail Baryšnikov: Prostor

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Únos podle skutečné události a epické finále trilogie Labyrint

  Filmové premiéry: Únos podle skutečné události a epické finále trilogie Labyrint

  24. 1. 2018 11:00 Příběh únosu natočen podle skutečné události, epické finále trilogie Labyrint, kombinace hraného filmu a animace originálních olejomaleb, gay romance a nejsuverénnější britský debut posledních let, třicátnice Paula odmítající přijmout roli pasivní oběti, nová dobrodružná pohádka s Martinem Dejdarem a Kateřinou Brožovou. Tento týden přináší šest filmových premiér a duet světově proslulého tanečníka Mikhaila Baryshnikova a dvorní tanečnice švédského choreografa Mats Eka.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.