Plakát k filmu: Mazel

Mazel Teddy Bear

dokina.cz
7,3

Premiéra 11. 10. 2012
Dánsko, 2012, 92 min

Žánr:
drama
Režie:
| celý štáb
Hrají:
| všichni herci

Debut Mazel v režii nadějného dánského tvůrce Madse Matthiesena byl tento rok oceněn na filmovém festivalu v Sundance cenou za režii.

Téměř čtyřicetiletý Denis se živí se jako profesionální kulturista a ve svém věku je stále starý mládenec. K seznámení mu chybí dominantnější povaha i správná příležitost. V posilovně se mu nedaří a celou situaci rozhodně nevylepšuje fakt, že bydlí pod jednou střechou se svou vetchou, ale panovačnou matkou.

V momentě, kdy se Denisův strýc ožení s dívkou z Thajska, rozhodne se rovněž skoncovat se samotou. Odjíždí do Thajska, aby našel „pravou lásku“. Ale nevěsta se v sexuálním turistickém ráji s názvem Pattaya nehledá tak snadno... Denise čeká dlouhá a strastiplná cesta erotickými podniky, aby na konci našel ženu, která pod jeho vypracovaným svalnatým tělem objeví i jeho křehké srdce.
Originálně pojatá romance autenticky i s humornou nadsázkou zachycuje různé podoby lásky, ale především citlivě zobrazuje niternou potřebu po blízkém člověku, touhu po opravdové lásce.

Debut Mazel v režii nadějného dánského tvůrce Madse Matthiesena byl tento rok oceněn na filmovém festivalu v Sundance cenou za režii. Téměř čtyřicetiletý Denis se živí se jako ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 13 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 55.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Související články k filmu Mazel

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Mazel

    Mazel

    11. 10. 2012 06:59 Téměř čtyřicetiletý Denis se živí se jako profesionální kulturista a ve svém věku je stále starý mládenec. K seznámení mu chybí dominantnější povaha i správná příležitost. V posilovně se mu nedaří a celou situaci rozhodně nevylepšuje fakt, že bydlí pod jednou střechou se svou vetchou, ale panovačnou matkou.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.