Plakát k filmu: Matky na tahu o Vánocích

Matky na tahu o Vánocích A Bad Mom's Christmas

dokina.cz
5,3

USA, 2017, 116 min, od 15 let

Žánr:
komedie
Režie:
Jon Lucas, Scott Moore | celý štáb
Hrají:
Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Jay Hernandez, Justin Hartley, Oona Laurence | všichni herci

Amy, Carla a Kiki, matky na tahu... Tentokrát o Vánocích:-)

Amy, Carla a Kiki, matky na tahu... Tentokrát o Vánocích:-) celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 4 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

220.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Matky na tahu o Vánocích

 • Recenze Matky na tahu o Vánocích na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 50

  Vánoční díl nedokáže přinést nic dostatečně originálního. Ano, má jít o oddychovou podívanou, kde většina vtipů souvisí s nějakými částmi lidského těla, ale nemůžeme se zbavit dojmu, že snímek už jen vykrádá svého předchůdce. Jako by si tvůrci Jon Lucas a Scott Moore položili otázku: “Jak udělat dvojku zábavnou?” a hned na ni odpověděli: “Přidáme do ní jejich matky, to bude stačit.” Ale ono to nestačí.

Související články k filmu Matky na tahu o Vánocích

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Přání k mání a partička matek na tahu

  Filmové premiéry: Přání k mání a partička matek na tahu

  6. 12. 2017 10:00 Příběhy několika podob lásky, nerozlučné přátelství dvojice vojínů, matky na vánočním tahu, střet dvou naprosto odlišných žen, dokument popisující osudy hudebníků budujících českou heavy metalovou scénu, animák o dětech v sirotčinci a záhadný muž připraven vyslyšet a vyplnit největší přání návštěvníků restaurace The Place. V tomto týdnu přichází do českých kin 7 filmových premiér.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Sněhem posedlý sériový vrah, rozpařené matky a další žhavé trailery

  Sněhem posedlý sériový vrah, rozpařené matky a další žhavé trailery

  8. 9. 2017 10:30 Pátrání po zvláštním sériovém vrahovi, pokračování úspěšné komedie o dvou otcích v jedné rodině, děsivé noční můry v podobě řádění Creeper, a matky, které si o Vánocích rády zapaří. Uplynulý týden nám nadělil pestrou dávku nových trailerů včetně dobrodružného westernu Hostiles či mystery hororu Insidious: Poslední klíč.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Selhání a trapasy, Matky na tahu o Vánocích a další trailerové novinky

  Selhání a trapasy, Matky na tahu o Vánocích a další trailerové novinky

  29. 6. 2017 14:11 Příšerná selhání a trapasy nesourodé partičky zpěvaček v pokračování komediální série Ladíme, hořkosladká komedie režiséra Akiho Kaurismäkiho Druhá strana naděje, šestnáctiletá dívka experimentující s drogami a sexem v dramatu Axolotl Overkill, drama Život za život, komedie Matky na tahu o Vánocích a mnoho dalších trailerových novinek uplynulého týdne.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.