Plakát k filmu: Matky na tahu

Matky na tahu Bad Moms

dokina.cz
6,3

Premiéra 4. 8. 2016
USA, 2016, 100 min

Žánr:
komedie
Režie:
Jon Lucas, Scott Moore | celý štáb
Hrají:
Mila Kunis, Kathryn Hahn, Kristen Bell, Christina Applegate, Jada Pinkett Smith, Annie Mumolo | všichni herci

Příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. Když už má všeho až nad hlavu, spojí se s dalšími dvěma nadmíru přetíženými matkami a na dlouhé cestě za osvobození od konvenčních povinností se v jejich čele oddává nespoutané svobodě, zábavě a požitkářství nezatíženému mateřskými povinnostmi.

Příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. Když už má všeho až nad hlavu, spojí se s ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 9 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 59.00 CZK 150.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Matky na tahu

  • Recenze Matky na tahu na Červený koberec

    Recenze Červený koberec 75

    Příběh o tom, jak skvělé je mateřství, ale zároveň je potřeba být stále samostatnou a šťastnou lidskou bytostí. Děj je sice předvídatelný, všechno dopadne jak má, ale mezitím se skutečně pobavíte. Tedy hlavně pokud jste žena. Řešení dámských záležitostí bude pro mužského diváka asi spíše utrpením, tato komedie dává občas mužům co proto, zajděte tedy radši s kamarádkou.

Trailer k filmu

Související články k filmu Matky na tahu

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Tým superzločinců a matky na pařbě

    Filmové premiéry: Tým superzločinců a matky na pařbě

    3. 8. 2016 12:00 Tým nejnebezpečnějších superzločinců, cesta za osvobozením od mateřských povinností, telefonní hovor vedoucí k setkání a nekončící boj se samotou a obezitou. 30. týden tohoto roku nám přinese 4 filmové premiéry, obnovenou premiéru legendárního Barbara Conana s Arnoldem Schwarzeneggerem a dvě české restaurované klasiky.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.