Plakát k filmu: Máš ji!

Máš ji! Tag

dokina.cz
6,8

Premiéra 14. 6. 2018
USA, 2018, 100 min, od 15 let

Žánr:
komedie
Režie:
Jeff Tomsic | celý štáb
Hrají:
Ed Helms, Jon Hamm, Annabelle Wallis, Jake M. Johnson, Isla Fisher, Lil Rell | všichni herci

Každý rok se pět velmi soupeřivých přátel zostra pustí do měsíc trvající hry na babu, kterou hrají již od první třídy; ve hře, ve které neplatí žádná omezení, riskují krk, práci i jejich vzájemný vztah, jen aby jeden druhého srazil k zemi s vítězným pokřikem: „Máš ji!“

Letos se hra koná ve stejném termínu, jako svatba jediného dosud neporaženého hráče, což by z něj konečně mělo udělat snadný terč. Ale on dobře ví, že se blíží… a je připraven.

Každý rok se pět velmi soupeřivých přátel zostra pustí do měsíc trvající hry na babu, kterou hrají již od první třídy; ve hře, ve které neplatí žádná omezení, riskují krk, práci ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů

Recenze filmu Máš ji!

 • Recenze Máš ji! na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 85

  Hravý, to je asi ten nejvýstižnější jednoslovný popis komedie Máš ji!. Při hře na honěnou v podání herců Jeremy Renner, Ed Helms, Hannibal Buress, Jon Hamm, a Jake Johnson se opravdu od srdce zasmějeme. Drtivá většina vtipů je skutečně povedená, a dokonce si při nich postavy nic nestrkají do zadku, a ani z něho nic nevychází (a to už je v dnešní době pomalu zázrak). Máme tu jen menší naklepání, a to se dá přehlédnout. I tak jdou vtípky opravdu na dřeň, a ne všichni diváci na tyto pravidla musí přistoupit. I Tom a Jerry jsou kamarádi, ale přitom se při svých eskapádách nešetřili. A poselství filmu? Neuduste to hravé dítě uvnitř vás a užívejte si chvíle strávené s přáteli a rodinou.

Související články k filmu Máš ji!

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Na co jít DOKINA: Zkuste si zahrát na babu s Pablem Escobarem!

  Na co jít DOKINA: Zkuste si zahrát na babu s Pablem Escobarem!

  15. 6. 2018 09:44 Nemáte čas zdlouhavě studovat programy kin a recenze? Máme pro vás řešení v podobě našeho nového pořadu, který vám v několika minutách poradí, co s načatým víkendem.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Vládce kokainového impéria a hra na babu

  Filmové premiéry: Vládce kokainového impéria a hra na babu

  13. 6. 2018 10:28 Odhalení sexuální orientace, oblíbená dětská hra na babu v novém podání, invaze animované kosmické legrace, Penelopé Cruz jako novinářka milující narkobarona a vládce kokainového impéria, odborník na tradiční japonský pokrm ramen na cestě do Singapuru, hledání štěstí a svobody v teheránských ulicích a psychologický thriller polské režisérky Jagody Szelc. Tento týden přináší 7 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.