Plakát k filmu: Manželka a manžel

Manželka a manžel Moglie e marito

dokina.cz
6,5

Premiéra 14. 12. 2017
Itálie, 2017, 100 min, od 12 let

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Kasia Smutniak, Pierfrancesco Favino | všichni herci

Vztah dlouholetých manželů, uznávaného neurochirurga Andrei a ambiciózní televizní moderátorky Sofie, se ocitne v krizi. Po nevydařeném experimentu se manželé probudí v těle toho druhého. Přinuceni prožívat každodenní život svého partnera mají možnost vidět svůj vztah z úplně jiné perspektivy. Pomůže jim tato neobyčejná situace zachránit manželství?

Vztah dlouholetých manželů, uznávaného neurochirurga Andrei a ambiciózní televizní moderátorky Sofie, se ocitne v krizi. Po nevydařeném experimentu se manželé probudí v těle toho ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 7 hlasů
  • -
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Manželka a manžel

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Poslední z Jediů a převtělení manželského páru

    Filmové premiéry: Poslední z Jediů a převtělení manželského páru

    13. 12. 2017 09:28 Nová epizoda pro fanoušky Hvězdných válek, převtělení manželského páru, ze slavného filmaře maoistický umělec, uhrančivý thriller o nejtemnějších lidských touhách, zakázané lásce a rodinných prokletích a příběh padesátníka hledajícího práci v Pobaltí. Tento týden přináší 5 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.