Plakát k filmu: Manhattan

Manhattan Manhattan

dokina.cz
8,1

Premiéra 25. 4. 1979
USA, 1979, 96 min

Žánr:
komedie, drama, romantický
Režie:
Woody Allen | celý štáb
Hrají:
Woody Allen, Diane Keaton, Michael Murphy | všichni herci

Třiačtyřicetiletý úspěšný autor miluje New York a ženy, jen těžko se však s nimi dohodne. Má za sebou již dvě ztroskotaná manželství a právě se snaží zbavit se sedmnáctileté Tracy, protože se seznámil s novinářkou Mary.

Třiačtyřicetiletý úspěšný autor miluje New York a ženy, jen těžko se však s nimi dohodne. Má za sebou již dvě ztroskotaná manželství a právě se snaží zbavit se sedmnáctileté ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 156 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 101.55 CZK 254.25 CZK Přehrát online

Související články k filmu Manhattan

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Pět nejlepších klasických filmů Woodyho Allena

  Pět nejlepších klasických filmů Woodyho Allena

  9. 8. 2014 23:00 Co rok, to film. To jest pravidlo, kterým se Woody Allen pilně řídí i ve svých 78 letech – zatímco loni příjemně překvapil snímkem Jasmíniny slzy, letos v srpnu se pokusí úspěch zopakovat Kouzlem měsíčního svitu, v hlavní roli s Emmou Stone a Colinem Firthem. Ještě než však Woody přešel na stranu sic netradičních, přesto však primárně romantických komedií, proslavil se svými ranými filmy, jejichž poetika byla jeho nynější tvorbě na světelné roky vzdálená. Znáte největší pecky jeho bizarních začátků?

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Do amerického filmového archivu přibyl Drsný Harry a Matrix

  Do amerického filmového archivu přibyl Drsný Harry a Matrix

  24. 12. 2012 11:45 Policejní drama Clinta Eastwooda Drsný Harry, sci-fi klasika Matrix a nadčasová romantická komedie Snídaně u Tiffanyho jsou mezi 25 filmy, které byly přidány do amerického Národního filmového registru. Informovala o tom agentura AFP.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.