Plakát k filmu: Machři 2

Machři 2 Grown Ups 2

dokina.cz
3,5

Premiéra 15. 8. 2013
USA, 2013, 101 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
Dennis Dugan | celý štáb
Hrají:
Adam Sandler, Salma Hayek, Maya Rudolph, Chris Rock, Kevin James, Maria Bello, David Spade, Taylor Lautner | všichni herci

Hvězdná sestava filmu Machři se vrací (s některými zajímavými novými přírůstky) na filmové plátno. Letní komedie Machři 2 zastihne Lennyho (Adam Sandler) v pohodovém rozpoložení poté, co se s rodinou přestěhoval zpět do městečka, kde on i jeho přátelé vyrostli. Nikdo z nich však netuší, že na dospělé i jejich potomky se řítí nečekané události, které s sebou přináší poslední den školního roku.

Hvězdná sestava filmu Machři se vrací (s některými zajímavými novými přírůstky) na filmové plátno. Letní komedie Machři 2 zastihne Lennyho (Adam Sandler) v pohodovém rozpoložení ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 191 hlasů

Kde se podívat online?

254.05 CZK Přehrát online

Recenze filmu Machři 2

Trailer k filmu

Související články k filmu Machři 2

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Adam Sandler slaví 50. narozeniny! Připomeňme si jeho role

  Adam Sandler slaví 50. narozeniny! Připomeňme si jeho role

  9. 9. 2016 10:40 Adam Sandler, který dnes slaví své 50. narozeniny, je mimořádně úspěšným hercem, scénáristou, producentem, režisérem a hudebníkem. První velký úspěch zaznamenal jako účinkující v pořadu Saturday Night Live. Sandler debutoval ve filmu Šišouni v New Yorku, ve kterém si zahrál s Danem Aykroydem a Jane Curtin. Jeho další film Rivalové se stal jedním z nejúspěšnějších filmů roku 1996. Pojďme se dnes podívat na některé další filmy Adama Sandlera, které určitě stojí za to vidět.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Který z herců za svou práci dostává více, než by bylo nezbytně nutné?

  Který z herců za svou práci dostává více, než by bylo nezbytně nutné?

  11. 12. 2013 11:00 Někteří herci jsou tak legendární, že film doslova dokážou díky své tváři prodat. Pak je také mnoho herců, kteří si naúčtují obrovský honorář a filmy s nimi se stanou propadáky.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Machři 2 - recenze

  Machři 2 - recenze

  19. 8. 2013 22:40 U druhého dílu Machrů máte v podstatě na výběr ze dvou variant, které se nabízejí. Buď máte rádi humor a styl Adama Sandlera a pak je jasná povinnost vyrazit do kina. V opačném případě vám vůbec nedoporučujeme na snímek ani pohlédnout.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.