Plakát k filmu: Ma Ma

Ma ma Ma ma

dokina.cz
4,4

Premiéra 18. 2. 2016
Španělsko, 2015, 111 min

Žánr:
drama
Režie:
Julio Médem | celý štáb
Hrají:
Penélope Cruz, Luis Tosar, Jon Kortajarena, Asier Etxeandia, Teo Planell, Anna Jiménez | všichni herci

Když Magdu potká v krátké době několik životních tragédií, nesrazí ji to na kolena, naopak získá novou chuť do života a uvědomí si, jak důležité jsou vztahy k těm nejbližším. Magda v podání okouzlující Penelope Cruz je silná, milující a i v těch nejtěžších chvílích dokáže brát věci s nadhledem.

Když Magdu potká v krátké době několik životních tragédií, nesrazí ji to na kolena, naopak získá novou chuť do života a uvědomí si, jak důležité jsou vztahy k těm nejbližším. ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK 90.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Ma Ma

 • Recenze Ma Ma na MovieZone

  Recenze MovieZone 40

  Ma Ma působí opravdu nelidsky, uměle, vykonstruovaně jako špatný leták na pozitivní myšlení, co dostanete od doktora, když vám diagnostikuje nějakou nemoc.

 • Recenze Ma Ma na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 50

  Ma Ma je španělské drama, které chtěl režisér a scenárista Julio Medem (Sex a Lucía) natočit už delší dobu, ale až nyní se mu konečně podařilo navázat spolupráci s herečkou Penélope Cruz, která nejenže ve filmu hraje hlavní roli, ale navíc snímek produkovala. Zároveň jde o zahajovací film festivalu španělského filmu La Película, který přijede Julio Medem do Prahy osobně uvést.

Trailer k filmu

Související články k filmu Ma Ma

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Vraždící panenka a hrůzná Osvětim

  Filmové premiéry: Vraždící panenka a hrůzná Osvětim

  17. 2. 2016 10:32 Porcelánová panenka místo osmiletého chlapce, vysloužilí modelové jako tajní agenti a pohled na Osvětim jako na chaotickou a přitom bezchybnou továrnu na smrt. Tento týden se můžete těšit na šest filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.