Plakát k filmu: Lucie, postrach ulice

Lucie, postrach ulice Lucie, postrach ulice

Západní Německo, Československo, 1984, 74 min

Žánr:
komedie, rodinný, fantasy
Režie:
Jindřich Polák | celý štáb
Hrají:
Žaneta Fuchsová, Jiřina Bohdalová, Josef Dvořák, Daniela Kolářová, Jaromír Hanzlík, Jiří Pleskot, Hana Maciuchová, Mahulena Bočanová, Otto Šimánek, Zdeněk Dítě, Lukáš Bech, Jiří Lír, Vlastimil Brodský, Bořík Procházka, Michael Hofbauer, Petr Nárožný, Veronika Freimanová, Luděk Kopřiva, Petr Pospíchal | všichni herci

Dětská pohádková komedie o malé Lucii, protivném vůdci klukovské patry Osvaldovi a dvou kouzelných postavičkách z formely. Lucie je šestiletá holčička, která se už nemůže dočkat, až půjde poprvé do školy. A protože všechny její kamarádky jsou ještě na prázdninách, nemá si s kým hrát.

Parta páťáka Osvalda totiž o malé holky nestojí. Jedině, že by dokázala svou odvahu krádeží v obchodě. Lucie se vydá do obchodního domu a tam sáhne po krabičce s formelou. A to je začátek neobyčejného dobrodružství, neboť z krabičky vylezou dvě postavičky kouzelných formeláků, které se stanou pro Lucii bájenými kamarády, s nimiž prožije na konci léta to nejbáječnější dobrodružství.

Dětská pohádková komedie o malé Lucii, protivném vůdci klukovské patry Osvaldovi a dvou kouzelných postavičkách z formely. Lucie je šestiletá holčička, která se už nemůže dočkat, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 493 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Lucie, postrach ulice

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Daniela Kolářová oslavila životní jubileum. Připomeňme si její slavné role!

    Daniela Kolářová oslavila životní jubileum. Připomeňme si její slavné role!

    23. 9. 2016 10:15 Daniela Kolářová, která byla v sedmdesátých a osmdesátých letech 20. století jednou z nejvíce obsazovaných hereček, oslavila v tomto týdnu své 70. narozeniny. Mimořádnou diváckou oblibu Daniele Kolářové přinesly role ve filmových komediích a zejména účast v televizních seriálech. Jejím častým hereckým partnerem byl Jaromír Hanzlík. Několik skvělých rolí ztvárnila po boku Zdeňka Svěráka, který v tomto roce také oslavil významné životní jubileum. Pojďme si dnes připomenout některé skvělé role Daniely Kolářové.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.