Plakát k filmu: Love

Love Love

dokina.cz
5,7

Premiéra 17. 9. 2015
Francie, 2015, 130 min

Žánr:
drama
Režie:
Gaspar Noé | celý štáb
Hrají:
Karl Glusman, Gaspar Noé, Aomi Muyock, Klara Kristin, Ugo Fox, Juan Saavedra | všichni herci

LÁSKA stojí mimo dobro a zlo. LÁSKA je genetická potřeba. LÁSKA je změněný stav vědomí. LÁSKA je tvrdá droga. LÁSKA je duševní choroba. LÁSKA je mocenská hra. LÁSKA přesahuje lidské já. LÁSKA je oslepující světlo. LÁSKA je sperma, tekutiny a slzy. LÁSKA je vzrušující sexuální melodrama o chlapci, dívce a DALŠÍ DÍVCE.

LÁSKA stojí mimo dobro a zlo. LÁSKA je genetická potřeba. LÁSKA je změněný stav vědomí. LÁSKA je tvrdá droga. LÁSKA je duševní choroba. LÁSKA je mocenská hra. LÁSKA přesahuje ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK 90.00 CZK Přehrát online

Související články k filmu Love

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Nahota ve filmu? Pořád táhne

    Nahota ve filmu? Pořád táhne

    24. 9. 2015 22:00 Nahota táhne - tohle zlaté pravidlo filmu i reklamy nyní znovu zní k premiéře snímku Love režiséra Gaspara Noé, popisujícího notně explicitními scénami svérázný milostný trojúhelník. Laťka erotiky ve filmu se však posouvá do značné části jenom domněle. Nahé scény se totiž na velkém plátně objevovaly už od počátku kinematografie. Jedním z prvních filmů, který bořil hranice, ostatně pocházel i z prvorepublikového Československa.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.