Plakát k filmu: Love

Love Lóve

dokina.cz
6,3

Premiéra 12. 1. 2012
Česká Republika, Slovensko, 2011, 90 min, od 12 let

Žánr:
thriller, drama, romantický
Režie:
Jakub Kroner | celý štáb
Hrají:
Michal Nemtuda, Kristína Svarinská, Jakub Gogál, Dušan Cinkota, Samuel Spišák, Zuzana Porubjaková | všichni herci

Film "Love" je nový koprodukční česko-slovenský celovečerní film. Jde o pravdivé milostné drama ze současnosti, které se odehrává na periférii velkoměsta a jeho devízou je silná autenticita prostředí. Projekt scénáristy a režiséra Jakuba Kronera - film Love - je, podobně jako jeho loňský úspěšný Bratislavafilm, určen pro mladého diváka s ambicemi zaujmout i starší cílovou skupinů "rodičů".

Jde o současný milostný příběh s prvky dramatu, určený převážně mladému divákovi. Hlavní postavy jsou Maťo a Veronika. Láska je spojí navzdory tomu, že žijí v rozdílných světech, a navždy změní jejich životy.

Hlavní hrdina Maťo (Michal Nemtuda) žije bezstarostný život. Bez pravidel, bez zábran. Spolu se svým kamarádem z dětství Tomášem (Jakub Gogál) kradou auta pro Borise (Dušan Cinkota) šéfa autoservisu, který se živí zejména prodejem kradených aut a součástek. Maťův život se radikálně změní když pozná Veroniku (Kristína Svarinská) a zamiluje se do ní. Veronika žije slušný život studentky vysoké školy. Je z dětského domova, žije v internátu, který jí platí škola. Své rodiče nezná, a proto usiluje o setkání se svou skutečnou matkou. Maťo o sobě neřekne Veronice celou pravdu. Radši chce kvůli ní změnit svůj dosavadní život, což mezi něj a Tomáše přináší první rozpory. Dohodnou se na poslední akci - vykradou sejf na benzínové pumpě. Ale Maťo se nešťastnou náhodou stává spoluviníkem vraždy...

Film "Love" je nový koprodukční česko-slovenský celovečerní film. Jde o pravdivé milostné drama ze současnosti, které se odehrává na periférii velkoměsta a jeho devízou je silná ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 83 hlasů
 • -
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Související články k filmu Love

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Love

  Love

  15. 1. 2012 18:00 Když se mluví o love, nemusí jít nutně o lásku, může jít i o peníze. A o obojí jde také v novém milostném dramatu ze současné Bratislavy. Slovensko-český koprodukční film Love mladého talentovaného režiséra Jakuba Kronera se stal během pár týdnů největším diváckým hitem ve slovenských kinech za posledních několik let.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: V lednu přijde do kin slovensko-český snímek Love

  V lednu přijde do kin slovensko-český snímek Love

  16. 12. 2011 12:34 12. ledna 2012 příjde do našich kin snímek režiséra Jakuba Kronera Love. Na Slovensku , kde se promítá již 8 týdnů, jej vidělo 107 tisíc diváků.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.