Plakát k filmu: Loupež ve velkém stylu

Loupež ve velkém stylu Going in Style

dokina.cz
6,1

Premiéra 20. 4. 2017
USA, 2017, 96 min, od 12 let

Žánr:
komedie, kriminální
Režie:
Zach Braff | celý štáb
Hrají:
Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin | všichni herci

Držitelé Oscara Morgan Freeman („Million Dollar Baby“), Michael Caine („Pravidla moštárny“, „Hana a její sestry“) a Alan Arkin („Malá Miss Sunshine“) ztvárnili v komedii režiséra Zacha Braffa „Loupež ve velkém stylu“ celoživotní kámoše Willieho, Joea a Ala, kteří se poté, kdy banka zpronevěří jejich našetřené peníze, rozhodnou poprvé v životě vstoupit na šikmou plochu a rychle si opatřit peníze na důchod.

V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze. V kinech od 12.května.

Držitelé Oscara Morgan Freeman („Million Dollar Baby“), Michael Caine („Pravidla moštárny“, „Hana a její sestry“) a Alan Arkin („Malá Miss Sunshine“) ztvárnili v komedii režiséra ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 3 hlasů

Kde se podívat online?

380.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Loupež ve velkém stylu

 • Recenze Loupež ve velkém stylu na iDnes

  Recenze iDnes 55

  Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin. To jsou trumfová esa americké komedie Ve velkém stylu; nebýt silných sólistů v ukázněné souhře, mohla by se jmenovat spíše Loupež ve vleklém stylu.

 • Recenze Loupež ve velkém stylu na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  I když je snímek vlastně předělávkou originálu Ve velkém stylu z roku 1979, tak působí originálně a čerstvě. Braff se nebál vložit do příběhu nové modernější elementy. Hodinu a půl dlouhý film má tak rychlý spád a divák se u něj nenudí. Vtipy jsou chytré a pobaví každého. Co je na celém příběhu nejvýraznější a drží ho pohromadě, jsou tři hrdinové, a zvláště pak jejich představitelé. Bez Caina, Freemana a Arkina by to prostě ani zdaleka nebylo ono. Z jejich výkonu je téměř jasné, že jejich vztah je takový, jaký je na plátně, i ve skutečném životě. Loupež ve velkém stylu nepostrádá ani lidskou stránku příběhu, díky které dostává snímek na trochu větší váze. Celkově je to pohodová tak trochu akční komedie, která nezklame ani neurazí a jistě stojí za zhlédnutí.

 • Recenze Loupež ve velkém stylu na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Loupež tam je a ne jenom jedna. Ale ten velký styl se někam zatoulal a zbyla jen gerontí feel good limonáda o tom, jak starý páky není radno odepisovat, což je vzhledem k možnostem herců proklatě málo. Jako nenáročná oddechovka Going in Style poslouží i tak, víc ale rozhodně nečekejte.

Související články k filmu Loupež ve velkém stylu

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Malý velký boss a triková jízda ruských superhrdinů

  Filmové premiéry: Malý velký boss a triková jízda ruských superhrdinů

  19. 4. 2017 10:00 Malý velký boss, vraždy v malé osadě na česko-polském pohraničí, dospívání citlivé sedmnáctileté dívky, trojice kamarádů snažících se opatřit si peníze na důchod, hledání ztracené civilizace, ruská odpověď na americké filmy o superhrdinech, zdánlivě nevinný nápad odhalující mnohá tajemství a magicko-realistický příběh o touze uniknout hrůzám války. Tento týden přináší 8 filmových premiér.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nový Blade Runner, hororový Lék na život a další trailery uplynulého týdne

  Nový Blade Runner, hororový Lék na život a další trailery uplynulého týdne

  22. 12. 2016 10:00 Uplynulý týden přinesl první trailer nového Blade Runnera 2049, ve kterém stejně jako před více než třiceti lety zazáří Harrison Ford. Dále můžete mrknout na animáky Já, Padouch 3, a Divoké vlny 2, komedii v česko-slovenské koprodukci Bába z ledu. Zajímavě vypadá také nový trailer k hororu Lék na život, odehrávající se v podivné léčebně pro unavené boháče, a válečné drama natočené podle neuvěřitelného skutečného příběhu Úkryt v ZOO.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.