Plakát k filmu: Líná zátoka

Líná zátoka Ma loute

dokina.cz
5,0

Premiéra 14. 7. 2016
Francie, 2016, 122 min

Žánr:
komedie
Režie:
Bruno Dumont | celý štáb
Hrají:
Fabrice Luchini, Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedeschi, Jean-Luc Vincent, Brandon Lavieville, Raph | všichni herci

Francouzský režisér Bruno Dumont před dvěma lety rozesmál karlovarské publikum svou minisérií Malej Quinquin. Nyní po uvedení v soutěži na festivalu v Cannes vstupuje do kin se svou zdivočelou komedií a retro detektivkou v jednom. Líná zátoka představí slavné herce (Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedeschi ad.) ve velmi neotřelých hereckých polohách. Zábavná francouzská komedie odehrávající se v nádherně nasnímaných exteriérech severní Francie ukazuje, že i Francouzi si umí dělat legraci sami ze sebe.

Francouzský režisér Bruno Dumont před dvěma lety rozesmál karlovarské publikum svou minisérií Malej Quinquin. Nyní po uvedení v soutěži na festivalu v Cannes vstupuje do kin se ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK 90.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Líná zátoka

 • Recenze Líná zátoka na MovieZone

  Recenze MovieZone 20

  Přestože mám v zásobě více adeptů, Líná zátoka představuje zřejmě nejhorší film, jaký jsem letos viděl. Tahle retro detektivka selhává naprosto ve všem a její sledování představuje psychickou trýzeň spojenou s pocitem pomalu měknoucího mozku. Prostě ne.

 • Recenze Líná zátoka na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 55

  Nejsvětlejším bodem celé této absurdity je herecký koncert Juliette Binoche, která zase jednou předvedla, že je skvělá herečka, která dokáže zachránit i ten nejabsurdnější a nejdivnější snímek. Je pravda, že francouzské komedie mají dobrou pověst a francouzský humor je celosvětově uznávaný, tentokrát se ovšem hodí použít známé rčení, že výjimka potvrzuje pravidlo. Koneckonců, možná je potřeba brát to celé s nadhledem a nehledat v tom nic zásadního, protože to tam ani není možné najít.

Trailer k filmu

Související články k filmu Líná zátoka

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Ledová událost roku a náprava nájemného zabijáka

  Filmové premiéry: Ledová událost roku a náprava nájemného zabijáka

  13. 7. 2016 10:00 Ledová událost roku, snaha o nápravu nájemného zabijáka, život bez otcových peněz, netradiční výchova dětí, zábavná komedie z nádherně nasnímaných exteriérů severní Francie a sny o budoucnosti, barevné a zářivé jako mýtický Neonový býk. Ve 27. týdnu tohoto roku nás čeká 5 filmových premiér a obnovená premiéra legendárního sci-fi s Arnoldem Schwarzeneggerem.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.