Plakát k filmu: Liga spravedlnosti

Liga spravedlnosti Justice League

dokina.cz
5,8

Premiéra 16. 11. 2017
USA, 2017, 120 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi, fantasy
Režie:
Zack Snyder | celý štáb
Hrají:
Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Ezra Miller, Ray Fisher | všichni herci

Film režiséra Zacka Snydera, natočený na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics o stejnojmenném superhrdinském týmu.

Film režiséra Zacka Snydera, natočený na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics o stejnojmenném superhrdinském týmu. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 6 hlasů

Kde se podívat online?

329.00 CZK Přehrát online
420.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Liga spravedlnosti

 • Recenze Liga spravedlnosti na fffilm

  Recenze fffilm 50

  Ještě donedávna byla představa, že se v jednom filmu plnohodnotně setkají Batman, Superman, Wonder Woman, Aquaman, Flash a Cyborg (nebo aspoň polovina z nich) jakýmsi vzrušujícím erotickým snem comicsových fanoušků. Teď k tomu konečně došlo, a moc vzrušující to není. Superman je mrtvý a pohřbený. Ovšem víme, že v hrobě moc dlouho nezůstane, neboť je v trailerech i na plakátech. Stejně tak víme, že se šest výše zmíněných hrdinů musí dát v průběhu filmu dohromady, aby se postavili strašlivému zlu z jiné dimenze, které hodlá nastolit na zemi peklo (doslova) a jmenuje se Steppenwolf. Stppenwolf (ilustrační foto) To všechno dávno víme z  trailerů a jiných reklamních materiálů, takže by se dalo očekávat, že to setkávání týmu a oživování Supermana bude odbyto buď velmi svižně, nebo aspoň dostatečně zábavně / originálně. Bohužel, nic z toho se nestane, a trvá asi dvě třetiny filmu, než konečně celá šestka může vyrazit do společné akce.

 • Recenze Liga spravedlnosti na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Dohromady představuje Liga spravedlnosti takovou směsici. Úroveň a kvalita se ani nedá porovnávat s většinou konkurenčních marvelovských snímku. Zde je nutno podotknout, že se tvůrci zjevně inspirovali právě u svých kolegů z Marvelu. Rohatý padouch, který chce získat tajemné kostky a zničit svět plus skupina superhrdinů, kteří tomu mají zabránit, zní až moc podobně jako první Avengers. Z filmařského hlediska tak nejde o nic převratného, ale na druhou stranu nejde ani o žádnou katastrofu, jak by mnozí mohli očekávat, vzhledem k historii studií DC a WB. V případě příběhu, však jde i přes to hovořit o úspěchu. Bavíme se u něj a nenudíme se, což je to zásadní. Mnozí mají od snímku takového kalibru větší očekávání, ale to se nejspíš za dob Snydera bohužel nevyplní. Ovšem i přes nekvalitní efekty, nudného záporáka a průměrný soundtrack, se tu najdou pozitiva. Příběh baví, nechybí akce a výkony herců jsou více než uspokojující. Celá Liga spravedlnosti je zkrátka tak nějak uspokojující.

 • Recenze Liga spravedlnosti na MovieZone

  Recenze MovieZone 40

  Superman je pod drnem a Batman dává dohromady tým, který má planetu ochránit před mimozemskou invazí Steppenwolfa... blablabla peklo na Zemi... blablabla musíme se spojit... blablabla velkolepá akční scéna. Snyderův epos nevypráví děj, jen bezmyšlenkovitě přeskakuje od jednoho komiksového panelu ke druhému. Výsledkem není hitparáda nejlepších hitů DC, ale nesourodé hašteření dysfunkční partičky, kterému chybí dramaturg ještě víc než většině české filmové produkce.

Související články k filmu Liga spravedlnosti

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Závěr trilogie Zahradnictví a tým superhrdinů

  Filmové premiéry: Závěr trilogie Zahradnictví a tým superhrdinů

  15. 11. 2017 10:00 Závěrečný díl trilogie Zahradnictví odehrávající se na samém konci padesátých let, snímek na motivy komiksů o superhrdinském týmu, změna dokonale promyšlené luxusní svatby v béčkovou grotesku a boj za práva dělnické třídy. V tomto týdnu se můžete těšit na 4 filmové premiéry, dokument o postavě svérázného novináře Jiřího X. Doležala a krásy Krkonoš, zachycené v dokumentárním filmu Viktora Kuny a Martina Krále.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Poslední z Jediů, pokračování Pacific Rimu, skupinka superhrdinů a další skvělé trailery

  Poslední z Jediů, pokračování Pacific Rimu, skupinka superhrdinů a další skvělé trailery

  13. 10. 2017 10:30 Další z obnovených příběhů jedné předaleké galaxie, pokračování Pacific Rimu, vyprávění o autorovi postavy Wonder Woman a superhrdinové v boji za záchranu planety před útokem katastrofických rozměrů. Uplynulý týden přinesl spoustu nových trailerů včetně scifi thrilleru Replicas, vyprávějícím příběh vědce, toužícím po oživení členů své rodiny, kteří zemřeli při dopravní nehodě.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Dotáčky Justice League prý komplikuje Supermanův knír

  Dotáčky Justice League prý komplikuje Supermanův knír

  26. 7. 2017 09:39 Tu o Supermanovi s knírem jste už slyšeli? Dnes trochu kuriózní zpráva. Chystaná Liga Spravedlnosti se dotáčí, přetáčí a vůbec upravuje tak, aby mohla v listopadu dorazit v plné formě. Mě osobně zatím popravdě nepřesvědčil ani jeden trailer, ale ještě není všem dnům konec.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.