Plakát k filmu: Letní hokej Premiéra

Letní hokej Letní hokej

dokina.cz
6,0

Premiéra 18. 7. 2019
Česká Republika, 2019, 75 min

Žánr:
komedie, sportovní, dokumentární
Režie:
Rozálie Kohoutová, Tomas Bojar | celý štáb

V létě 2017 se mladí hokejisté z východočeského Náchoda vypravili do dalekého Maroka, kde je čekal rozhodně nejzábavnější tréninkový kemp jejich dosavadní kariéry. Nepřijeli sem totiž jenom hrát hokej, ale hlavně se zblízka seznámit s místními lidmi a jejich způsobem života. O několik měsíců později zase hokejisté z marockého Salé zamířili do České republiky, aby tu v obrácené podobě zažili to samé. Výsledkem je živý dialog dvou rozdílných kultur, plný různých malých překvapení a osvobozujícího humoru. Naučili se Češi v Maroku smlouvat? Potvrdili tu pověst hokejové velmoci? Sehnali Maročané v Čechách maso halal? Pochopili tu, co je to ofsajd?

V létě 2017 se mladí hokejisté z východočeského Náchoda vypravili do dalekého Maroka, kde je čekal rozhodně nejzábavnější tréninkový kemp jejich dosavadní kariéry. Nepřijeli sem ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -
 • -
Kino Vzdálenost Znění Čas promítání
6.1 km 19.30
Adresa:
Roztylská 2321/19, Praha
Tel.:
255 742 021
Web:
https://www.cinemacity.cz/

Detail kina

1.4 km 20.30
Adresa:
Na Příkopě 859/22, Praha
E-mail:
slovanskydum@cinemacity.cz
Tel.:
255 742 021
Web:
http://www.cinemacity.cz

Detail kina

791 m 11.45 18.10
Adresa:
Donská 168/19, Praha 10
E-mail:
info@kinopilotu.cz
Tel.:
720 030 151
Web:
http://www.kinopilotu.cz/

Detail kina

Recenze filmu Letní hokej

 • Recenze Letní hokej na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Teenagerské Kokosy na sněhu v dokumentárním balení; tak se dá zjednodušeně popsat novinka kin Letní hokej, již natočili Rozálie Kohoutová a Tomáš Bojar na půdorysu dvousměrné road movie.

Trailer k filmu

Související články k filmu Letní hokej

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Návrat Lvího krále a sázka dvou přátel

  Filmové premiéry: Návrat Lvího krále a sázka dvou přátel

  17. 7. 2019 10:00 Nová verze legendárního Lvího krále, 100 dnů bez vlastních věcí, film oslavující lásku ke knihám, příběh fotbalové ikony, nejzábavnější hokejový kemp hokejistů z Náchoda, pouta lásky a důvěry v nelehkém válečném období a drogově závislý prostitut. Tento týden přináší sedm filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.