Plakát k filmu: Lekce

Lekce L'atelier

dokina.cz
6,6

Premiéra 17. 5. 2018
Francie, 2017, 114 min

Žánr:
drama
Režie:
Laurent Cantet | celý štáb
Hrají:
Marina Foïs, Matthieu Lucci, Florian Beaujean, Mamadou Doumbia, Mélissa Guilbert, Warda Rammach | všichni herci

Léto v La Ciotat. Několik mladých lidí, kteří hledají své místo ve společnosti, se účastní semináře tvůrčího psaní pod vedením známé spisovatelky Olivie. V jejich práci má znovu ožít dělnická minulost města s doky, které jsou už dvacet pět let zavřené. Antoine, kterého mnohem víc pálí problémy současného světa, se ostatním postaví. Olivii intenzita jeho chování vyvádí z míry, ale zároveň i přitahuje.

Léto v La Ciotat. Několik mladých lidí, kteří hledají své místo ve společnosti, se účastní semináře tvůrčího psaní pod vedením známé spisovatelky Olivie. V jejich práci má znovu ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Lekce

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Druhý příchod Deadpoola a záchrana princezny Mily

    Filmové premiéry: Druhý příchod Deadpoola a záchrana princezny Mily

    16. 5. 2018 10:00 Netradiční přístup k superhrdinským pravidlům fair play, záchranná mise v dobách statečných rytířů, odlehlé těžařské městečko se skvělou atmosférou, hysterie kolem uprchlické krize a mladí lidé hledající své místo ve společnosti. Tento týden přináší 5 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.