Plakát k filmu: LEGO® Batman film

LEGO® Batman film Lego Batman Movie, The

dokina.cz
7,5

USA, Dánsko, 2017, 104 min

Žánr:
komedie, akční, animovaný
Režie:
Chris McKay | celý štáb
Hrají:
Will Arnett, Rosario Dawson, Ralph Fiennes, Michael Cera, Siri, Siri | všichni herci

V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO® příběh“ stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO Batman. Ale v Gothamu se chystají velké změny, a pokud chce zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, který nemá za lubem nic dobrého, Batman bude možná nucen přehodnotit svůj pohled na svou dosud fungující jednočlennou skupinu občanské bdělosti a sebeobrany a snažit se spolupracovat i s ostatním a možná, ale opravdu jen možná, naučit se trochu uvolnit a získat nadhled.

V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO® příběh“ stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 3 hlasů
 • -

Související články k filmu LEGO® Batman film

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Lego Batman Film - recenze nové komiksové pecky

  Lego Batman Film - recenze nové komiksové pecky

  14. 2. 2017 08:00 Batman má problém: Joker se nechal dobrovolně zavřít do Arkhamského blázince (spolu se všemi ostatními comicsovými záporáky), takže teď netopýří mstitel nemá s kým bojovat a je mu v Batcave ještě více smutno, než obvykle.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: LEGO Batman telefonuje do obchodu s hračkami

  LEGO Batman telefonuje do obchodu s hračkami

  FEATURED 10. 2. 2017 19:06 Takový prank si rádi necháme líbit.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Pokračování filmových hitů Lego a Padesát odstínů šedi

  Filmové premiéry: Pokračování filmových hitů Lego a Padesát odstínů šedi

  8. 2. 2017 10:00 V tomto týdnu čekají na české diváky pouze dvě filmové premiéry. V obou případech jde o pokračování velkých filmových hitů. LEGO® příběh" se před třemi lety stal celosvětovým fenoménem. Nyní se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO Batman. Padesát odstínů šedi vytvořilo před dvěma lety dosud nepřekonaný rekord v počtu diváků za premiérový víkend. Uvidíme, jak dopadnou nové „odstíny temnoty“.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.