Plakát k filmu: Legenda o Tarzanovi

Legenda o Tarzanovi Legend of Tarzan, The

dokina.cz
5,8

USA, 2016, 110 min

Žánr:
dobrodružný, akční
Režie:
David Yates | celý štáb
Hrají:
Alexander Skarsgård, Samuel L. Jackson, Margot Robbie, Christoph Waltz, John Hurt | všichni herci

Již mnoho let uplynulo od doby, kdy Tarzan (Alexander Skarsgård) zaměnil život v africké džungli za život bohatého Johna Claytona III, Lorda Greystoka, po boku své milované manželky Jane (Margot Robbie). Nyní je vyslán zpět do Konga jako obchodní emisar parlamentu, aniž by tušil, že má sehrát roli pěšáka ve smrtelně nebezpečné hře chamtivosti a pomsty belgického kapitána Leona Roma (Christoph Waltz). Ale lidé stojící za vražedným spiknutím vůbec netuší, s kým mají tu čest.

Již mnoho let uplynulo od doby, kdy Tarzan (Alexander Skarsgård) zaměnil život v africké džungli za život bohatého Johna Claytona III, Lorda Greystoka, po boku své milované ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 9 hlasů
 • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Legenda o Tarzanovi

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Legenda o Tarzanovi - recenze

  Legenda o Tarzanovi - recenze

  8. 7. 2016 09:30 Tento nový Tarzan je exaktně vzato sequel obecně známého "Tarzana", neboť se celý odehrává (s výjimkou flashbacků) osm let poté, co Tarzan (Alexander Skarsgård) a Jane (Margot Robbieová) spokojeně přesídlili z Afriky do civilizovaného Londýna.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Tarzan v průběhu časů: jak se měnili představitelé krále džungle

  Tarzan v průběhu časů: jak se měnili představitelé krále džungle

  7. 7. 2016 16:30 Tento čtvrtek do českých i světových kin přiběhne skutečný veterán - samotný syn džungle, Tarzan! Nové zpracování románu E. R. Burroughse představila ústřední postavu s tváří Alexandera Skarsgårda (Pravá krev), po jehož boku má stát Margot Robbie (Vlk z Wall Street). Pro mladší diváky půjde zřejmě o premiéru, ti starší si však mohou pamatovat celou řadu jiných Tarzanů. Vzpomněli jsme na nejvýznamnější z nich.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Noc očisty a příběh fenomenální kapely Lucie

  Filmové premiéry: Noc očisty a příběh fenomenální kapely Lucie

  6. 7. 2016 19:57 Smrtelně nebezpečná hra chamtivosti a pomsty, noc vyřizování účtů, komedie o flámování a katastrofách všeho druhu, cesta k úspěchu a následný pád, příběh o dospívání a hudební fenomén Lucie. Ve 27. týdnu tohoto roku nás čeká 6 filmových premiér, které se v kinech objeví již ve čtvrtek, 7. července.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.