Plakát k filmu: Láska mezi regály Premiéra

Láska mezi regály In den Gängen

dokina.cz
6,8

Premiéra 14. 2. 2019
Francie, Německo, 2018, 101 min

Žánr:
drama
Režie:
Thomas Stuber | celý štáb
Hrají:
Sandra Hüller, Franz Rogowski, Peter Kurth, Henning Peker, Gerdy Zint, Ramona Libnow | všichni herci

Christian je rváč a muž s pochybnou minulostí, který svým zjevem evokuje pitbulla. Jednu etapu má za sebou, tu druhou začíná jako pomocná síla ve velkoskladu, kde je jeho nejzářivější perspektivou možnost obsluhovat vysokozdvižný vozík. Pro někoho, kdo sotva zvládá svůj vlastní život a vegetuje na sociálním dně, je i tohle velká výzva. Christiana se ujímá veterán Bruno a zasvěcuje ho do mikrokosmu, v němž se žije podle specifických pravidel a ve svérázných bublinách jednotlivých oddělení. Při jedné z pauz potkává Christian prostořekou a okouzlující Marion z oddělení lahůdek. Láska mezi regály je křehká, civilní a realistická romance z místa, kde není vidět na nebe.

Christian je rváč a muž s pochybnou minulostí, který svým zjevem evokuje pitbulla. Jednu etapu má za sebou, tu druhou začíná jako pomocná síla ve velkoskladu, kde je jeho ... celý popis


Mediadesk
Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 5 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Láska mezi regály

 • Recenze Láska mezi regály na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Snímek Láska mezi regály nabídne noční jízdu ještěrkami v tajuplném zákulisí supermarketu. Ač může český název trochu mást, o čistokrevnou romantickou komedii nejde.

 • Recenze Láska mezi regály na Total film

  Recenze Total film 70

  Láska mezi regály (2018) Dejte Lásce mezi regály šanci. Není to film velkých gest se super inteligentními hrdiny a „fancy“ interiéry. Naopak. Jeho síla spočívá v křehkosti a civilnosti hlavních hrdinů a vlastně i hnusném a neosobním (pracovním) prostředí, kde funguje zvláštní symbióza a pochopení mezi několika outsidery.

Trailer k filmu

Související články k filmu Láska mezi regály

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.