Plakát k filmu: Láska bez hranic

Láska bez hranic Eye on Juliet

dokina.cz
6,7

Premiéra 6. 9. 2018
Francie, Kanada, Maroko, 2017, 96 min

Žánr:
drama
Režie:
Kim Nguyen | celý štáb
Hrají:
Joe Cole, Lina Elarabi, Faycal Zeglat, Mansour Badri, Mohammed Sakhi, Hatim Seddiki | všichni herci

Američan Gordon hlídá skrze obrazovky ropovod na Blízkém východě a pomalu začíná být na dálku fascinován tamní mladou ženou Ayusou, jež se zaslíbila staršímu muži, kterého nemiluje. Love story nahlížená okem pavoučího dronu.

Američan Gordon hlídá skrze obrazovky ropovod na Blízkém východě a pomalu začíná být na dálku fascinován tamní mladou ženou Ayusou, jež se zaslíbila staršímu muži, kterého ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Láska bez hranic

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Návrat démonické sestry a české road movie

    Filmové premiéry: Návrat démonické sestry a české road movie

    3. 9. 2018 10:00 Návrat démonické řádové sestry, road movie o klučičím přátelství a velkém dobrodružství, příběh jednoho z nejvýraznějších umělců našeho tisíciletí a love story nahlížená okem pavoučího dronu. V tomto týdnu přichází do českých kin 4 filmové premiéry.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.