Plakát k filmu: Láska bez bariér

Láska bez bariér Tout le monde debout

dokina.cz
7,2

Premiéra 28. 6. 2018
Francie, Belgie, 2018, 107 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
Franck Dubosc | celý štáb
Hrají:
Elsa Zylberstein, Alexandra Lamy, Franck Dubosc, Gérard Darmon, Laurent Bateau, Camille Zorel | všichni herci

Jocelyn (Franck Dubosc) představuje přesně ten prototyp muže, který se snaží obelstít a ulovit každou ženu, která kolem něj třeba jen projde a stojí za hřích. Používá základní postupy: vytahuje se, přetvařuje se a především neustále lže. A když jej náhodou přistihne nová sousedka Julie (Caroline Anglade) v situaci, kdy zrovna sedí na invalidním vozíku po matce, a chce o něj začít pečovat, jeho srdce zajásá. Repertoár svůdnických postupů si právě rozšířil o nový trik a navíc se díky němu seznámil s krásnou ženou. Ale vše se zkomplikuje, když přijme její pozvání na oběd k rodičům. Setká se zde totiž s Juliinou sestrou Florence (Alexandra Lamy). Což by v jiné situaci určitě uvítal, jenže i ona sedí na vozíku. Bohužel se oproti němu z něj nedokáže jen tak zvednout. A Jocelynovi se přihodí to, co nečekal. Beznadějně a romanticky se do Florence zamiluje. Ale jak jí má prozradit, že jim na procházku stačí jen jeden vozík?

Jocelyn (Franck Dubosc) představuje přesně ten prototyp muže, který se snaží obelstít a ulovit každou ženu, která kolem něj třeba jen projde a stojí za hřích. Používá základní ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Láska bez bariér

  • Recenze Láska bez bariér na Červený koberec

    Recenze Červený koberec 80

    Láska bez bariér je pozitivní letní romance se stejně pozitivním posláním: všichni jsme stejní bez ohledu na naše handicapy, důležité je to, co je uvnitř. Sympatické obsazení, romantická Paříž (i Praha!) a kouzelný hudební doprovod, co víc si přát? Sice se zde nejedná o nic zásadního nebo překotného, ale o to tu přece nejde. Tato optimisticky naladěná podívaná zkrátka potěší a zvedne náladu. Francouzi ty romantické komedie prostě umí.

Související články k filmu Láska bez bariér

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.