Plakát k filmu: Ladíme 2

Ladíme 2 Pitch Perfect 2

dokina.cz
5,7

Premiéra 14. 5. 2015
USA, 2015, 115 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
Elizabeth Banks | celý štáb
Hrají:
Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld, Brittany Snow, Skylar Astin, Adam DeVine | všichni herci

Mají skvělé hlasy, dokonalá těla (až na výjimky) a jsou královnami zpívání a capella, takže ve svých vystoupeních nepoužívají hudební nástroje. Celá Amerika jim leží u nohou a dokonce je pozvou, aby zazpívaly prezidentu Obamovi k narozeninám. Jenže stačí drobná technická komplikace, v níž figuruje zpěvačka s příznačnou přezdívkou Tlustá Amy, bezmocně visící na lanech před Barrackovými zraky částečně tak, jak ji Bůh stvořil.

Z Barden Bellas, dosavadních miláčků země, je najednou ten nejvděčnější terč. Pokračování rozezpívané komedie Ladíme 2 začíná ve velmi pikantní okamžik. Protože vždycky může být ještě hůř, začne neformální šéfka skupiny Becka (Anna Kendrick) pošilhávat po seriózní kariéře hudební producentky, s níž tohle „holčičí zpívání“ nejde úplně sloučit. Rozkládající se kapelu navíc vyloučí z poctivě vybojované účasti ve finále prestižního šampionátu, kde je nahradí namachrovaní Němci, jejichž těleso se jmenuje Das Sound Machine. Jenže ve chvíli, kdy by si na další existenci Barden Bellas nikdo nevsadil ani cent, postaví zpěvačky všechny předpoklady na hlavu, když začnou do roztrhání těl a hlasivek makat na tom, aby si splnily náhradní cíl – účast na mistrovství světa ve zpívání a capella, které se koná v dánské Kodani. Předtím si však budou muset trochu zamést před vlastním prahem (především kariéristka Becka) a začít zase táhnout za jednu notovou osnovu.

Herečka Elizabeth Banks, která se u Ladíme 2 ujala produkce i režie, shromáždila kompletní obsazení prvního dílu, včetně hvězdné Anny Kendrick (nominace na Oscara za Lítám v tom) a čím dál populárnější australské komičky Rebel Wilson (Noc v muzeu 3). V roli čerstvé krve souboru k nim přibyla nesmírně talentovaná Hailee Steinfeld (nominace na Oscara za film Opravdová kuráž).

Mají skvělé hlasy, dokonalá těla (až na výjimky) a jsou královnami zpívání a capella, takže ve svých vystoupeních nepoužívají hudební nástroje. Celá Amerika jim leží u nohou a ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 121 hlasů

Kde se podívat online?

306.70 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 59.00 CZK 210.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Ladíme 2

 • Recenze Ladíme 2 na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Hudební komedie, která je sice z podstaty žánru retardovaná, ale naštěstí jen trochu. Ještě mokrá občanka a plakát Seleny Gomez na zdi jsou zcela dostatečnými předpoklady k tomu, aby tahle oddychovka spokojeně prošuměla smysly pubescenta. Vyšší očekávání či věk diváka ale nejsou na místě, takže doporučuju sledovat leda při žehlení.

 • Recenze Ladíme 2 na iDnes

  Recenze iDnes 40

  Před třemi lety film Ladíme! proslavil pěvecký sbor studentek, které teď Ladíme 2 staví znovu na start kariéry, protože je postihl průšvih: prasklé gatě. Ano, hrozí komedie.

 • Recenze Ladíme 2 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 50

  Když se v Ladíme 2 zpívá, je to (vesměs) zábavné, dojemné a místy dokonce i akční. Jakmile utichnou melodie a postavy musí něco řešit, bylo by lepší poskočit kupředu a přejít rovnou k dalšímu pěveckému číslu, jinak se budeme cítit stejně trapně, jako Beca (Anna Kendrick) snažící se vyhrát slovní souboj s DSM.

 • Recenze Ladíme 2 na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 30

  První díl hudební komedie s názvem Ladíme!, vyprávějící o dívčí vokální skupině a jejích svérázných členkách, herečka Elizabeth Banks pouze produkovala, zatímco v případě tohoto pokračování se dokonce poprvé ujala režie (když nepočítám jednu její čtyřminutovou epizodku z filmu Mládeži nepřístupno). Scénáristka Kay Cannon ale zůstala a spolu s ní i celé herecké obsazení, tudíž se film nese ve velmi podobném duchu jako jednička. V jistých ohledech je lepší, v jiných zas horší. Celkový dojem z něj je ale víceméně stejný (tedy podprůměrný) a i tentokrát si dovolím tvrdit, že je to zaviněno hlavně nezkušeností osoby na režisérské židli (jedničku totiž taktéž natáčel debutující režisér a také to tehdy nezvládl).

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.