Plakát k filmu: La La Land

La La Land La La Land

dokina.cz
8,4

Premiéra 5. 1. 2017
USA, 2016, 128 min, od 12 let

Žánr:
komedie, drama, romantický, muzikál
Režie:
Damien Chazelle | celý štáb
Hrají:
Emma Watson, Ryan Gosling, Miles Teller, Emma Stone, Amiée Conn, Terry Walters | všichni herci

Moderní pojetí klasického hollywoodského milostného románu umocněné skvělými písničkami doprovázenými velkolepými tanečními čísly líčí vášnivý milostný vztah od něžného vzrušení rozvíjející se lásky až po trpké zklamání z velkých ambicí. Pod režijním vedením Damiena Chazellea (oscarové hudební drama Whiplash) se sešli Ryan Gosling a Emma Stone.

Moderní pojetí klasického hollywoodského milostného románu umocněné skvělými písničkami doprovázenými velkolepými tanečními čísly líčí vášnivý milostný vztah od něžného vzrušení ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 26 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu La La Land

 • Recenze La La Land na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

 • Recenze La La Land na Filmpress

  Recenze Filmpress 80

  Po veľmi, veľmi dlhom čase som v kine pocítil skutočné dojatie a slzu stekajúcu na líci. Po tom, čo som chcel po väčšinu času vstúpiť na plátno a tancovať s postavami. Až sa mi ani nechce kritizovať mierne nevyrovnanú dramaturgiu a o desať minút prepálenú stopáž vďaka zdĺhavejšej tretej štvrtine filmu.

 • Recenze La La Land na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 80

  Už první scéna, v níž jsme po mnoho minut a bez jediného střihu svědky toho, jak se úmorná dopravní zácpa mění v roztančené taneční číslo, v němž se řidiči a řidičky za zimního kalifornského vedra míhají ve složité choreografii, tančí mezi stojícími vozy a vybíjejí si frustraci veselým zpěvem o svých snech, zatímco kamera kolem nich tančí balet, napovídá, že La La Land bude něco výjimečného.

 • Recenze La La Land na fffilm

  Recenze fffilm 70

  Los Angeles, současnost. Mia (Emma Stoneová) by chtěla být slavnou herečkou a scenáristkou, ale zatím se musí spokojit s prací v baru studia Warner Bros. Klavírista Sebastian (Ryan Gosling) by chtěl mít vlastní jazzový klub ale zatím se musí spokojit s hraním v restauraci J.K. Simmonse, kde frčí odrhovačky (a nikoliv jazz). Jednoho dne se náhodou potkají a cosi mezi nimi přeskočí (zatím jednosměrně). Za čtvrt roku opět. A už to jede, tradiční příběh snů o showbyznysu a lásce. A samozřejmě s tancem a zpěvy... To "samozřejmě" v předchozím odstavci byla samozřejmě ironie. La La Land je totiž zcela záměrně filmem, jaké se už dnes netočí , totiž naivním, neironickým, romantickým muzikálem. Nebo ne?

 • Recenze La La Land na iDnes

  Recenze iDnes 75

  Oscarový favorit La La Land se možná nestane filmem roku, ale zůstane vrcholnou ukázkou vypravěčské vynalézavosti i důkazem, že romance, muzikál a inteligence se navzájem nevylučují.

 • Recenze La La Land na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 85

  La La Land dokáže uspokojit zaryté fanoušky muzikálů, ale klidně i diváky, kteří nikdy žádný neviděli. Zdařile zpracovává klasické téma moderním způsobem, poutavě, lidsky, a s ne zcela předvídatelným vývojem. Základní stavební prvky jako hudba a herecké výkony ústřední dvojice fungují na jedničku, k tomu skvělá kamera a proměnlivá atmosféra. Možná snímek nebudete milovat, ale vidět ho musíte.

 • Recenze La La Land na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 90

  Snímek se čtrnácti nominacemi na Oscary pod drobnohledem. Stojí za to?

 • Recenze La La Land na Total film

  Recenze Total film 90

  La La Land (USA, 2016) La La Land nabízí život. Lásku, smutek, vystřízlivění i naději. A to je velmi zdařilá esence života. A potvrzení velkého talentu Damiena Chazella.

Související články k filmu La La Land

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Předávání Oscarů je za dveřmi! Ze kterého z nominovaných snímků se stane ten Nejlepší film?

  Předávání Oscarů je za dveřmi! Ze kterého z nominovaných snímků se stane ten Nejlepší film?

  24. 2. 2017 16:00 Noc z neděle 26. února na pondělí 27. února se ponese v duchu předávání nejprestižnějších filmových cen Oscar. Pojďme si připomenout, které snímky byly nominovány v kategorii Nejlepší film. Je mezi nimi i ten váš favorit?

 • Obrázek k souvisejícímu článku: La La Land - recenze

  La La Land - recenze

  5. 1. 2017 10:12 Los Angeles, současnost. Mia (Emma Stoneová) by chtěla být slavnou herečkou a scenáristkou, ale zatím se musí spokojit s prací v baru studia Warner Bros. Klavírista Sebastian (Ryan Gosling) by chtěl mít vlastní jazzový klub ale zatím se musí spokojit s hraním v restauraci J.K. Simmonse, kde frčí odrhovačky (a nikoliv jazz).

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Armáda útočících monster a útěk ze psího vězení

  Filmové premiéry: Armáda útočících monster a útěk ze psího vězení

  4. 1. 2017 10:00 Velkolepé dobrodružné fantasy, plán útěku ze psího vězení, příběh vítězství a porážek všedního dne, tabuizované téma sexuálního násilí za války a v poválečném období, moderní pojetí klasického hollywoodského milostného románu a jedinečný, intimní pohled na tvůrčí proces jednoho z největších žijících mistrů fotografie. V 1. týdnu roku 2017 čeká na české diváky 6 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.