Plakát k filmu: Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3 Kung Fu Panda 3

dokina.cz
6,8

Premiéra 17. 3. 2016
USA, Čína, 2016, 94 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, animovaný
Režie:
Jennifer Yuh | celý štáb
Hrají:
Jack Black, Bryan Cranston, Dustin Hoffman, Angelina Jolie, J.K. Simmons, Seth Rogen, Lucy Liu, David Cross, Kate Hudson, Jackie Chan | všichni herci

Jedna z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě se vrací a v jejím čele nestojí nikdo jiný než slavný kung-fu bojovník, tak trochu do šířky urostlý panda Po. Zdálo by se, že ve dvou předchozích dílech Po dosáhl nejvyššího možného stupně tím, že se stal Dračím bojovníkem. Ale to je velký omyl. Před Poem stojí nová velká výzva. Jeho milovaný učitel Sifu jej totiž seznámí s dalším úkolem, který jej má ještě více zdokonalit v umění kung-fu: Po se musí stát učitelem.

A to je právě ten jediný úkol, z kterého má Po tak trochu hodně strach. Během svého prvního tréninkového výcviku, má totiž na starosti Pětku, tedy ty nejlepší z nejlepších kung-fu bojovníků v celé Číně. Po se pokouší v jemnostech kung-fu poučit své idoly – Tygřici, Opičáka, Zmiji, Jeřába a Kudlanku. Místo toho v tréninkovém sále, v tomto prostoru disciplíny, cti a duchovního cvičení, zavládne naprostý chaos. Přerod studenta v učitele ale není jediným pozdvižením v Poově životě. Znenadání se objeví jeho dávno ztracený biologický otec. Setkání je to šťastné a společně odcestují do ukrytého pandího ráje, kde se setkají s dalšími pandími členy široké a černobílé rodiny.

Ale pak jako vichřice proletí celou Čínou padouch Kai a pomocí nadpřirozených schopností začne porážet všechny mistry kung-fu. Po musí dokázat nemožné: stát se dobrým učitelem a vyškolit v umění kung-fu celou partu legraci milujících, těžkopádných pandích příbuzných a proměnit je ve společenství Kung Fu Pand. Poovi je slovo “nemožné” naštěstí zcela cizí.

Největšími fanoušky Poa jsou ti, kteří ho přivedli k životu. Režisérka Jennifer Yuh Nelson, která s ním byla od samého začátku, poznamenává: “Nejvíce se mi na něm líbí jeho bezmezné nadšení. Je radost trávit s ním čas.” A scenárista Glenn Berger dodává: „Po má skvělý přístup k životu. Je velmi houževnatý. Bez ohledu na to, kolikrát upadne na zem, vždy se znovu postaví na nohy.”

Jedna z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě se vrací a v jejím čele nestojí nikdo jiný než slavný kung-fu bojovník, tak trochu do šířky urostlý panda Po. Zdálo by se, že ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 22 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 128.27 CZK 359.61 CZK Přehrát online

Recenze filmu Kung Fu Panda 3

 • Recenze Kung Fu Panda 3 na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

 • Recenze Kung Fu Panda 3 na fffilm

  Recenze fffilm 60

  Zlý megabojovník (býk) se probouzí z mnohasetletého spánku a chce si zotročit všechny hodné bojovníky a zničit poslední pandí vesnici v horách. Kung Fu Panda Po mu v tom samozřejmě chce zabránit, ale nejdřív musí najít sám sebe a ovládnout starodávnou techniku či. A vyrovnat se s tím, že konečně pozná svého biologického otce (t.j. ne husu). Opravdu to není tím, že jsem líný, ale o Kung Fu Pandě 3 se prostě nedá napsat nic jiného, než o Kung Fu Pandě 2 . Story je naprosto předvídatelná (cvič, najdi své nitro, pak seřežeš padoucha), vtípky povětšinou také, vizuálně to vypadá naprosto fantasticky (především stylizovanější scény a "duchařská dimenze, nebo jak se tomu odborně říká") a bylo mi hrozně líto, že někdo nenatočí přesně takhle vypadající film pro o něco starší diváky, případně - smím snít? - pro dospělé. A opět je mi líto, že jsem neslyšel původní slavné dabéry, kteří - odvážím se tvrdit už na základě původního traileru - dávají dialogům více humoru, než ti čeští.

 • Recenze Kung Fu Panda 3 na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Jistěže animovaný film Kung Fu Panda 3 opanuje rodinné víkendy v kinech. Ale byť svůj účel splní vkusně, opisuje už sám sebe.

 • Recenze Kung Fu Panda 3 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Rodinná animovaná komedie Kung Fu Panda 3 zřejmě nepřekvapí nikoho, kdo již předchozí díly viděl. Postavy i děj jsou stejně černo-bílé jako ústřední hrdina Po. Opět nás čeká překonávání překážek a vlastního já a vtipy zaměřující se na nemotornost, zdolávání schodů a věčně neukojené bříško. Prostě trojka se vším všudy, kterou nás provází hrdina, kterého naštěstí nelze nemít rád.

 • Recenze Kung Fu Panda 3 na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 50

  Ona už Kung Fu Panda 2 vypadala jako recyklát jedničky a Kung Fu Panda 3 vypadá pro změnu jako recyklát obojího. Animace je opět skvělá a po výtvarné stránce je film mnohdy úchvatný, ale děj je díl od dílu slabší a nenabízí prakticky téměř nic nového, kromě toho, že koncept „nemotorná panda a kung-fu“ rozvíjí do konceptu „dva tucty nemotorných pand a kung-fu tak přehnané, že už prakticky nemá co dělat s bojovým uměním a místo toho má přesah do fantasy nadpřirozena“.

Trailer k filmu

Související články k filmu Kung Fu Panda 3

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.