Plakát k filmu: Krotitelé duchů II

Krotitelé duchů II Ghostbusters II

dokina.cz
6,5

USA, 1989, 108 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, akční, sci-fi, horor, fantasy
Režie:
Ivan Reitman | celý štáb

KROTITELÉ DUCHů se vrací s 2x větší vynalézavostí a s 2x větší razancí, která je schopna zastavit sliz, který se živí špatnou náladou ... ještě jednou zachránit svět. Všechno vypadá normálně do doby než se dětský kočárek sám od sebe tajemně rozjede a vmísí se do provozu. Dana učiní pokus o záchranu, ale kam a koho má volat ??? ... koho jiného, než KROTITELE DUCHů!

KROTITELÉ DUCHů se vrací s 2x větší vynalézavostí a s 2x větší razancí, která je schopna zastavit sliz, který se živí špatnou náladou ... ještě jednou zachránit svět. Všechno ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 255 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 59.00 CZK 149.00 CZK Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Krotitelé duchů II

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Krotitelé duchů nebo Osvícení? Vybíráme filmy plné démonů a nadpřirozena

  Krotitelé duchů nebo Osvícení? Vybíráme filmy plné démonů a nadpřirozena

  29. 7. 2016 10:00 Tento týden vtrhla do českých kin nová verze legendární komedie Krotitelé duchů. "Duchařské" filmy různých žánrů jsou mezi diváky velice oblíbené, a proto jsme pro vás připravili seznam několika zajímavých titulů.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hackeři zjistili, že Channing Tatum dostane vlastní Krotitele duchů

  Hackeři zjistili, že Channing Tatum dostane vlastní Krotitele duchů

  11. 3. 2015 09:00 Zvěsti o tom, že pokračování kultovních Krotitelů duchů bude trochu větší a zajímavější, nabývá konečně zřetelnějších obrysů. Producenti se totiž zcela evidentně rozhodli pro zbrusu nové univerzum, kam umístí více příběhů. Po "ženských" Ghostbusters nyní utekly informace o tom, že se chystá ještě jeden film s mužským osazenstvem.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Sigourney Weaver si chce zahrát cameo v novém filmu Krotitelé duchů

  Sigourney Weaver si chce zahrát cameo v novém filmu Krotitelé duchů

  9. 3. 2015 10:00 Zcela nový restart série Krotitelé duchů je schváleným projektem, v médiích se již objevují dokonce jména herců. Teď přišla se zajímavým požadavkem Sigourney Weaver, která v původní sérii hrála. Chce se v nově připravovaném snímku alespoň mihnout.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.