Plakát k filmu: Krotitelé duchů

Krotitelé duchů Ghost Busters

dokina.cz
7,8

USA, 1984, 105 min

Žánr:
komedie, akční, sci-fi
Režie:
Ivan Reitman | celý štáb
Hrají:
Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver, Harold Ramis, Rick Moranis, Annie Potts, William Atherton, Ernie Hudson | všichni herci

Hejna malých zelených duchů, strašidla a paranormální jevy se začínají objevovat v New Yorku. Kdo může ochránit lidi před těmito nadpřirozenými bytostmi? Pouze tři nezaměstnaní parapsychologové. Dávají se dohromady a vytvářejí tým lovců duchů. Vybaveni ektoplazmovými kanóny, pastmi na duchy a speciálním vozidlem bojují proti přesile slizských oblud.

Hejna malých zelených duchů, strašidla a paranormální jevy se začínají objevovat v New Yorku. Kdo může ochránit lidi před těmito nadpřirozenými bytostmi? Pouze tři nezaměstnaní ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 137 hlasů
 • -
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 82.00 CZK 240.00 CZK Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Krotitelé duchů

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Krotitelé duchů nebo Osvícení? Vybíráme filmy plné démonů a nadpřirozena

  Krotitelé duchů nebo Osvícení? Vybíráme filmy plné démonů a nadpřirozena

  29. 7. 2016 10:00 Tento týden vtrhla do českých kin nová verze legendární komedie Krotitelé duchů. "Duchařské" filmy různých žánrů jsou mezi diváky velice oblíbené, a proto jsme pro vás připravili seznam několika zajímavých titulů.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hackeři zjistili, že Channing Tatum dostane vlastní Krotitele duchů

  Hackeři zjistili, že Channing Tatum dostane vlastní Krotitele duchů

  11. 3. 2015 09:00 Zvěsti o tom, že pokračování kultovních Krotitelů duchů bude trochu větší a zajímavější, nabývá konečně zřetelnějších obrysů. Producenti se totiž zcela evidentně rozhodli pro zbrusu nové univerzum, kam umístí více příběhů. Po "ženských" Ghostbusters nyní utekly informace o tom, že se chystá ještě jeden film s mužským osazenstvem.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Sigourney Weaver si chce zahrát cameo v novém filmu Krotitelé duchů

  Sigourney Weaver si chce zahrát cameo v novém filmu Krotitelé duchů

  9. 3. 2015 10:00 Zcela nový restart série Krotitelé duchů je schváleným projektem, v médiích se již objevují dokonce jména herců. Teď přišla se zajímavým požadavkem Sigourney Weaver, která v původní sérii hrála. Chce se v nově připravovaném snímku alespoň mihnout.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.