Plakát k filmu: Krotitelé duchů

Krotitelé duchů Ghostbusters

dokina.cz
4,6

Premiéra 28. 7. 2016
USA, 2016, 116 min

Žánr:
komedie, akční, sci-fi
Režie:
Paul Feig | celý štáb
Hrají:
Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon | všichni herci

Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět!

Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 43 hlasů

Kde se podívat online?

230.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Krotitelé duchů

 • Recenze Krotitelé duchů na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  V New Yorku řádí duchové. A protože na ně vědecké kapacity nevěří, musí je zastavit čtveřice komediantek. Paul Feig natočil průměrnou komedii, která se bojí jít vlastním směrem, nemá zrovna originální fóry a zaujme jen překvapivě slušnou akcí a ženským obsazením. A to je docela málo. Není to špatný film, ale dost těžko se v něm hledá něco, co by si vyloženě zaslouží pochvalu a donutilo mě to poslat vás do kina.

 • Recenze Krotitelé duchů na fffilm

  Recenze fffilm 40

  Noví Krotitelé duchů nejsou pokračování, nýbrž reboot, odehrávající se v současném New Yorku, ve kterém se v roce 1984 nic zvláštního nestalo a nikdo duchy nechytal. Paul Feig (jehož některé filmy se mi líbily a jiné nikoliv ) se rozhodl obsadit do čtyř hlavních rolí úspěšné současné komediantky. Ale o tom až za chvíli. Pro ohodnocení tohoto filmu je velmi důležité, zda k němu budete přistupovat jako k A) "trikové nenáročné zábavě" nebo jako k B) "předělávce svého oblíbeného, 32 let starého filmu". Je to opravdu velice důležité.

 • Recenze Krotitelé duchů na iDnes

  Recenze iDnes 35

  Třicet let poté, co Krotitelé duchů nastolili originální pojetí duchařské komedie, jde do kin pod stejným názvem předělávka, jež ctitele původní verze rozzuří a ostatní uspí.

 • Recenze Krotitelé duchů na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 50

  Na dobrodružnou komedii Krotitelé duchů by nikdo neměl jít s vysokým očekáváním. Lidé, kteří už fantasy remake zhlédli, se rozdělili na dva tábory. Jedni považují snímek za příjemnou letní „popcornovku“ pro celou rodinu, která neurazí. Druhá, větší část považuje tento pokus za velmi nepovedený a hanobící originál. Krotitelé duchů zajisté nejsou vrcholem kinematografie, jestli se po něm cítit znechuceně a uraženě, musí však posoudit každý sám.

 • Recenze Krotitelé duchů na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 30

  O třetím dílu Krotitelů duchů se řadu let poměrně intenzivně uvažovalo, až v roce 2014 zhasla poslední naděje na jeho natočení spolu se smrtí Harolda Ramise, jednoho z původní herecké čtveřice, v níž účinkovali i Bill Murray, Dan Aykroyd a Ernie Hudson. Producenty pak napadlo projekt přenechat komerčně úspěšnému a relativně populárnímu komediálnímu režisérovi Paulu Feigovi (Ženy sobě, Drsňačky, Špión) a počkat si, jestli by nepřišel s něčím zajímavým. A Paula Feiga napadlo udělat remake/restart a do ústřední čtveřice lovců paranormálních aktivit obsadit ženy.

 • Recenze Krotitelé duchů na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 60

  Svoje odpůrce Krotitelky v žádném případě nepřesvědčí, na ostatní čeká lehce nadprůměrná akční komedie, které sluší spíš ta akce, než komedie.

Související články k filmu Krotitelé duchů

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Krotitelé duchů - recenze

  Krotitelé duchů - recenze

  2. 8. 2016 10:17 Noví Krotitelé duchů nejsou pokračování, nýbrž reboot, odehrávající se v současném New Yorku, ve kterém se v roce 1984 nic zvláštního nestalo a nikdo duchy nechytal.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Návrat legendárních krotitelů a fenomén internetových seznamek

  Filmové premiéry: Návrat legendárních krotitelů a fenomén internetových seznamek

  27. 7. 2016 10:00 Boj s nadpřirozenými bytostmi, dokonalý plán a touha po pomstě, dobrodružná cesta do Černé hory, příběh děvčátka převezeného z úžasných švýcarských Alp do německého Frankfurtu nad Mohanem, enigmatická vycházka do hlubin dětství a pamětí, nebo komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby - internetové seznamce. Ve 29. týdnu tohoto roku se můžeme těšit na pestrou nabídku filmových žánrů, čeká nás 6 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.