Plakát k filmu: Králové zlodějů

Králové zlodějů King of Thieves

dokina.cz
5,5

Premiéra 18. 10. 2018
Anglie, 2018, 108 min

Žánr:
drama, kriminální
Režie:
James Marsh | celý štáb
Hrají:
Michael Caine, Charlie Cox, Michael Gambon, Ray Winstone, Tom Courtenay, Jim Broadbent | všichni herci

Kriminální drama inspirované neuvěřitelným pravdivým příběhem. V roce 2015 se v londýně odehrála jedna z největších loupeží diamantů v britské historii. Odhalení, že ji má na svědomí gang důchodců a vysloužilých podvodníků, způsobilo senzaci.

Kriminální drama inspirované neuvěřitelným pravdivým příběhem. V roce 2015 se v londýně odehrála jedna z největších loupeží diamantů v britské historii. Odhalení, že ji má na ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Králové zlodějů

 • Recenze Králové zlodějů na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Králové zlodějů pravděpodobně nebudou vládnout žebříčku nejnavštěvovanějších filmů letošního roku, nutno však dodat, že se o to ani nesnažili. Fascinující kriminální příběh líčí jednoduše po svém – pro někoho trochu nudně, pro jiné zase málo akčně nebo dramaticky. Záhadnost scénáře je ale možná záměrná – třeba se tvůrci jen snažili diváky zmást přesně tak, jako londýnský gang penzistů zmátl Scotland Yard. Otázkou zůstává, nakolik to diváci vlastně ocení.

 • Recenze Králové zlodějů na iDnes

  Recenze iDnes 50

  Michael Caine, Jim Broadbent, Ray Winstone, Tom Courtenay. Co jméno, to legenda britské herecké školy, a ve filmu Králové zlodějů se takových borců sešlo ještě daleko víc. Nadto do kina láká reálné pozadí loupeže století, kterou v Londýně před třemi lety spáchala parta důchodců.

Související články k filmu Králové zlodějů

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Skupinka českých turistů na Marsu a návrat zabijáka

  Filmové premiéry: Skupinka českých turistů na Marsu a návrat zabijáka

  15. 10. 2018 11:00 Hodiny s kouzelnou mocí, návrat maskovaného zabijáka Michaela Myerse, skupinka českých turistů na povrchu Marsu, největší loupež diamantů v britské historii a česká komedie o obyčejné maloměstské rodině. Tento týden přináší hned desítku filmových novinek, včetně Čapkových Hovorů s TGM, nebo podivínské a samotářské celní úřednici.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.