Plakát k filmu: Králíček Petr

Králíček Petr Peter Rabbit

dokina.cz
6,6

Premiéra 22. 3. 2018
USA, 2018, 95 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, rodinný, fantasy, animovaný
Režie:
Will Gluck | celý štáb
Hrají:
Elizabeth Debicki, Daisy Ridley, Sia Furler, Domhnall Gleeson, Rose Byrne, Colin Moody | všichni herci

Rebelský králíček Petr žije veselý bezstarostný život spolu s ostatními zvířátky na farmě. Nový majitel statku se však o svůj životní prostor dělit nemíní - a už vůbec ne se zvířaty. A tak začíná bizarní válka o teritorium - mezi ním a obyvateli zahrady.

Rebelský králíček Petr žije veselý bezstarostný život spolu s ostatními zvířátky na farmě. Nový majitel statku se však o svůj životní prostor dělit nemíní - a už vůbec ne se ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 110.00 CZK 400.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Králíček Petr

 • Recenze Králíček Petr na Total film

  Recenze Total film 80

  Králíček Petr (2018) Režisér Will Gluck dal filmu až maniakální akčnost, která je v souladu s filmovými nároky dnešních dětí. Zároveň se mu podařilo zachovat určitou malebnost a citlivost esence z Beatrix Potterové. Králíček Petr se tak zhmotnil v 21. století, aniž by tvůrci obětovali to nejcennější, co se s touto postavou pojí - vřelost a cit.

 • Recenze Králíček Petr na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 75

  První scéna ptáčků, kteří synchronizovaně létají za zpěvu sladké písně, nás může vyděsit: tohle vypadá na pořádně kýčovitou pohádku. Během pár vteřin tyhle ptáčky ale smete zvířecí honička a my si můžeme oddychnout. Tento film má humor, nadhled, nějakou tu dávku překvapení a příjemné obsazení. Bavit se tak nemusí jen ratolesti, ale klidně i jejich rodiče, přestože jde stále o naivní, ale milou a vtipnou podívanou.

Související články k filmu Králíček Petr

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Mimozemský útok na lidstvo a fascinující česká příroda

  Filmové premiéry: Mimozemský útok na lidstvo a fascinující česká příroda

  21. 3. 2018 10:00 Mimozemský útok na lidstvo, rebelský králíček válčící o své teritorium, romantické drama z italského venkova, příběh jedné z nejzáhadnějších biblických postav, přízraky filmového režiséra, ucelený pohled na jednu z nejlepších rockových kapel na světě, první celovečerní film o fascinující české přírodě, podmanivý pohled do života teenagerů, kteří musí dospět dřív, než by sami chtěli, a příběh o velkých plánech a ještě větší absurditě. V tomto týdnu na nás čeká 9 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.