Plakát k filmu: Kniha obrazů

Kniha obrazů Le livre d'image

dokina.cz
6,6

Francie, 2018, 84 min

Žánr:
drama, dokumentární
Režie:
Jean-Luc Godard | celý štáb

Jean-Luc Godard se opět hlásí ke slovu s nekompromisní razantností filmového aktivisty a umělce, který stále věří v nezastupitelnou roli kinematografie. Jeho obrazový esej o odcizení a agresi současného světa je nápadně prodchnutý hororovou atmosférou.

Jean-Luc Godard se opět hlásí ke slovu s nekompromisní razantností filmového aktivisty a umělce, který stále věří v nezastupitelnou roli kinematografie. Jeho obrazový esej o ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Kniha obrazů

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Nová čertovská pohádka a vdovy dědící dluhy

    Filmové premiéry: Nová čertovská pohádka a vdovy dědící dluhy

    26. 11. 2018 10:00 Jan Cina a Ondřej Vetchý v nové čertovské pohádce, příběh čtyř žen bojujících s dluhy svých zesnulých manželů, drama o posledním interview s Romy Schneider a obrazová esej o odcizení a agresi současného světa. Tento týden přináší čtyři filmové premiéry.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.