Plakát k filmu: Killing Gunther

Zabít Gunthera Killing Gunther

dokina.cz
4,7

USA, 2017, 92 min

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Taran Killam | celý štáb
Hrají:
Arnold Schwarzenegger, Cobie Smulders, Hannah Simone, Allison Tolman, Marc-Anthony Massiah, Steve Bacic | všichni herci

V komedii, která se odehrává ve světě nájemných vrahů, si několik mladých neostřílených zabijáků najme štáb dokumentaristů, aby získali nezvratný důkaz, že právě oni zabili největšího z nechvalně proslulých zločinců všech dob – Gunthera. Jenže Gunther o jejich plánu ví a je odhodlaný učinit jim ze životů peklo. Začíná závod s časem, ve kterém se z lovců rychle stává štvaná zvěř.

V komedii, která se odehrává ve světě nájemných vrahů, si několik mladých neostřílených zabijáků najme štáb dokumentaristů, aby získali nezvratný důkaz, že právě oni zabili ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
 • -
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Killing Gunther

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Komedie z prostředí zasněženého Špindlu, projekt zmenšování lidí a další trailerové novinky

  Komedie z prostředí zasněženého Špindlu, projekt zmenšování lidí a další trailerové novinky

  1. 9. 2017 10:38 Skvěle obsazená rodinná komedie z prostředí Špindlerova mlýna, sci-fi projekt na zmenšování lidí, nebo příběh tenisové rivality mezi legendami Borgem a McEnroem. To je jen výčet skvělých trailerů, které v posledním týdnu spatřily světlo světa.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Vtipného Arnolda v novém filmu jen tak někdo nezabije

  Vtipného Arnolda v novém filmu jen tak někdo nezabije

  29. 8. 2017 11:08 Arnold se snaží, seč mu síly stačí, ale že by se mu na stará kolena na filmovém plátně nějak zvlášť dařilo se říct nedá. Sem tam se mu povede fajn film, ale komerční či kritickou pecku bychom tam hledali marně. Killing Gunther by to mohl změnit, ale stejně tak by mohlo jít o solidní průšvih. Arnieho nový film totiž vypadá dost nestandardně a celkem divoce.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.