Plakát k filmu: Johnny English znovu zasahuje

Johnny English znovu zasahuje Johnny English Strikes Again

dokina.cz
5,3

Premiéra 25. 10. 2018
Anglie, 2018, 88 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, akční
Režie:
David Kerr | celý štáb
Hrají:
Emma Thompson, Kevin Eldon, Olga Kurylenko, Rowan Atkinson, Jake Lacy, Charles Dance | všichni herci

Johnny English znovu zasahuje je třetím dílem komediální série v hlavní roli s Rowanem Atkinsonem, který se i tentokrát stává agentem, jemuž se prostě nedaří. Příběh odstartuje kybernetický útok, který odhalí identitu všech tajných britských agentů. Jedinou dosud neodhalenou nadějí zůstává Johnny English, kterého bude ovšem nutné nejprve povolat ze zaslouženého odpočinku. S vervou sobě vlastní se vrhá do mise, na jejímž konci má být odhalení a zatčení hackera, který tuhle bezpečnostní kalamitu způsobil. Aby ovšem Johnny English uspěl, bude muset odhodit své analogové metody práce a snažit se pochopit digitální svět.

Johnny English znovu zasahuje je třetím dílem komediální série v hlavní roli s Rowanem Atkinsonem, který se i tentokrát stává agentem, jemuž se prostě nedaří. Příběh odstartuje ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 4 hlasů

Recenze filmu Johnny English znovu zasahuje

 • Recenze Johnny English znovu zasahuje na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 40

  Nejnemožnější britský tajný agent Johnny English (opět Rowan Atkinson), toho času na agentské penzi a povoláním učitel, se po sedmi letech vrací do akce. Když se totiž Anglie stane obětí kyberterorismu a identity všech zaměstnanců tajných služeb jsou kompromitovány, je třeba vytáhnout ze zálohy někoho ze staré školy, aby škůdce vypátral podle hesla: „Digitálního padoucha lze dopadnout jen analogovými metodami.“

 • Recenze Johnny English znovu zasahuje na fffilm

  Recenze fffilm 40

  Někdo prozradí všechny aktivní britské tajné agenty, takže je nutno povolat ty v důchodu, a Johnny English (Rowan Atkinson) omylem zneškodní všechny ostatní, takže se s mezinárodní kyber-zlem musí utkat pouze on sám. Toto je třetí film s Johnny Englishem a nejméně jeden z předchozích filmů jsem viděl. Ale už si nepamatuju, o čem byl. Shodou okolností už si také nepamatuju, o čem byl tento třetí díl, i když jsem ho viděl předevčírem. Je to úplně jedno. Je tam nějaký zlý super-hacker / nadnárodní podnikatel (jako Steve Jobs) a ruská agentka (Olga Kurylenková). Ministerskou předsedkyni hraje Emma Thompsonová, ale je bohužel ve filmu dost málo. Také camea slavných starých herců v úvodu jsou příliš krátká. Celý film je o tom, že se pořád dokola nějakými bizarními náhodami English dostává do situací, které jsou nezbytné k tomu, aby Atkinson mohl rozehrát vtipnou scénku. Kdyby ty scénky byly v jiném pořadí, nebo by byly rozsekané na desetiminutové televizní epizody, výsledný dojem by byl stejný (možná lepší, protože byste jich měli jen tolik, kolik zrovna snesete). Když jsde o vtipnou scénku bez dialogů, není rozdílu mezi tímto filmem a Mr. Beanem. Ale to je vlastně docela pozitivní doporučení, že? Tahkle: Třetí Johnny English má jistou profesionální úroveň. Je poměrně výpravný (i když to často vypadá jako explicitní product placement), kamera, střih a hudba jsou celkem OK... Ale to všechno neznamená, že byl dobrý nápad v téhle filmové sérii pokračovat. Obávám se, že tohle je britský / hollywoodský ekvivalent komedií Zdeňka Trošky. Starší diváci budou v kině spokojeni, příjemně zavzpomínají, jak stejné vtipy viděli se stejným hercem před 30 lety v televizi, a nebudou chápat, proč nad tím Fuka ohrnuje nos, když je to přece taková bžunda ! Na další díl nejdu.

 • Recenze Johnny English znovu zasahuje na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 50

  Agent s povolením všechno pokazit vyrazil na svoji poslední misi. Měli bychom ji absolvovat společně s ním?

 • Recenze Johnny English znovu zasahuje na iDnes

  Recenze iDnes 55

  Autorsky je to slátanina, režijně slabota, postavy jako z říše loutek. Ale přesto nadále platí, že se všechno s radostí odpouští, jakmile Rowan Atkinson, titulní hrdina špionážní komedie Johnny English znovu zasahuje, rozehraje své sólo. Zejména jako barový svůdce a tanečník je prostě neodolatelný.

 • Recenze Johnny English znovu zasahuje na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 55

  Průměrná komedie s nadprůměrným komikem, která neuráží (což odvážnější film klidně může) ani nenadchne. Škoda, že ani nepředstírá snahu nabídnout něco víc než dávno vymyšlenou zábavu. Dělat si legraci z Francouzů, zapálit luxusní restauraci, ukázat zadek, uklouznout na rozsypaných bonbonech a předvést pár „Beanovských“ kreací... Když se sem tam ukáže lepší scéna, je nám líto, že tvůrci se tímto stylem neopřeli do celých 88 minut. Nečekejte žádnou filmovou bombu, ale i nenáročné gagy si najdou své příznivce a gumový obličej Rowana Atkinsona asi nikdy neomrzí.

 • Recenze Johnny English znovu zasahuje na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Rowan Atkinson potřetí jako agent-nešika a popravdě není to žádná sláva. Johnny English má pár hodně vydařených scén, ale jako celek je to dost okoukaná legrace, které ke konci povážlivě dochází dech. Když je ale Atkinson v módu Mr. Beana, je to super.

Související články k filmu Johnny English znovu zasahuje

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Dvouhlavý dráček Čmoudík a neúspěšný agent

  Filmové premiéry: Dvouhlavý dráček Čmoudík a neúspěšný agent

  22. 10. 2018 12:27 Napínavý příběh dvouhlavého dráčka Čmoudíka, film o lásce, basketu a naději, Rowan Atkinson jako ne příliš úspěšný agent, pomsta s nečekaným výsledkem, pátrání po zmizelé přítelkyni jedné blogerky a příběh nejslavnější operní pěvkyně všech dob. Tento týden přináší šest filmových premiér.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Podívejte se na novou nálož ukázek k Johnny English znovu zasahuje

  Podívejte se na novou nálož ukázek k Johnny English znovu zasahuje

  18. 9. 2018 08:18 Studio Universal vypustilo do světa hromadu nových TV spotů pro nadcházející komedii Johnny English znovu zasahuje. Půjde už o třetí díl oblíbené filmové série s Rowan Atkinsonem v roli zmateného tajeného agenta, co tak nějak omylem zachraňuje svět.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Johnny English 3: Rowan Atkinson blbne nejen s virtuální realitou

  Johnny English 3: Rowan Atkinson blbne nejen s virtuální realitou

  29. 8. 2018 08:49 Minule jsme dostali z virtuální reality jen malou ochutnávku, zatímco aktuální ukázka se kolem ní do jisté míry točí. Johnny English 3 si na nějaký intelektuální humor ani nesnaží hrát a je to dobře. Tvůrci totiž očividně ví na koho cílí, ví čeho chtějí dosáhnout, a tak jen tu a tam modernizují starý, ale pořád dobře fungující koncept.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.