Plakát k filmu: Johnny English znovu zasahuje Premiéra

Johnny English znovu zasahuje Johnny English Strikes Again

dokina.cz
6,7

Premiéra 25. 10. 2018 (za 4 týdny)
Anglie, 2018, 88 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, akční
Režie:
David Kerr | celý štáb
Hrají:
Rowan Atkinson, Olga Kurylenko, Emma Thompson, Jake Lacy, Ben Miller, Adam James | všichni herci

Johnny English znovu zasahuje je třetím dílem komediální série v hlavní roli s Rowanem Atkinsonem, který se i tentokrát stává agentem, jemuž se prostě nedaří. Příběh odstartuje kybernetický útok, který odhalí identitu všech tajných britských agentů. Jedinou dosud neodhalenou nadějí zůstává Johnny English, kterého bude ovšem nutné nejprve povolat ze zaslouženého odpočinku. S vervou sobě vlastní se vrhá do mise, na jejímž konci má být odhalení a zatčení hackera, který tuhle bezpečnostní kalamitu způsobil. Aby ovšem Johnny English uspěl, bude muset odhodit své analogové metody práce a snažit se pochopit digitální svět.

Johnny English znovu zasahuje je třetím dílem komediální série v hlavní roli s Rowanem Atkinsonem, který se i tentokrát stává agentem, jemuž se prostě nedaří. Příběh odstartuje ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 25. 10. 2018
 • -
 • -
 • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Johnny English znovu zasahuje

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Podívejte se na novou nálož ukázek k Johnny English znovu zasahuje

  Podívejte se na novou nálož ukázek k Johnny English znovu zasahuje

  18. 9. 2018 08:18 Studio Universal vypustilo do světa hromadu nových TV spotů pro nadcházející komedii Johnny English znovu zasahuje. Půjde už o třetí díl oblíbené filmové série s Rowan Atkinsonem v roli zmateného tajeného agenta, co tak nějak omylem zachraňuje svět.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Johnny English 3: Rowan Atkinson blbne nejen s virtuální realitou

  Johnny English 3: Rowan Atkinson blbne nejen s virtuální realitou

  29. 8. 2018 08:49 Minule jsme dostali z virtuální reality jen malou ochutnávku, zatímco aktuální ukázka se kolem ní do jisté míry točí. Johnny English 3 si na nějaký intelektuální humor ani nesnaží hrát a je to dobře. Tvůrci totiž očividně ví na koho cílí, ví čeho chtějí dosáhnout, a tak jen tu a tam modernizují starý, ale pořád dobře fungující koncept.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.