Plakát k filmu: John Wick 2

John Wick 2 John Wick: Chapter 2

dokina.cz
7,7

Premiéra 23. 2. 2017
USA, 2017, 122 min, od 15 let

Žánr:
thriller, akční, kriminální
Režie:
Chad Stahelski | celý štáb
Hrají:
Keanu Reeves, Riccardo Scamarcio, Ian McShane, Ruby Rose, Common, Claudia Gerini | všichni herci

V pokračování úspěšného akčního thrilleru z roku 2014 přinutí legendárního Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, který se pomocí intrik snaží převzít kontrolu nad tajemným mezinárodním sdružením nájemných zabijáků. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma, kde se utká s několika nejnebezpečnějšími zabijáky na světě.

V pokračování úspěšného akčního thrilleru z roku 2014 přinutí legendárního Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, který se pomocí ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 13 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 79.00 CZK 329.00 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu John Wick 2

 • Recenze John Wick 2 na MovieZone

  Recenze MovieZone 90

 • Recenze John Wick 2 na fffilm

  Recenze fffilm 90

  John Wick se pomstil, získal zpátky své auto, zakopal zbraně pod podlahu (a zabetonoval), a teď by si chtěl v klidu užívat se svým novým bezejmenným psem. Ale není mu přáno, objevuje se elegantní Ital (Riccardo Scamarcio), kterému kdysi John dal "úpis", využil jeho služeb, a za to je teď povinen udělat to, co po něm Ital chce - zabít jeho sestru. V Římě. Druhý John Wick obsahuje všechno to dobré, co obsahoval první John Wick . To je samozřejmě dobře. Nemusíte se bát, že by akce byla méně pečlivě připravená nebo humor méně suchý. Nejen John Wick, ale i ostatní jeho přátelé a nepřátelé jsou velmi cool, a pouhým pohledem dokážou říct to, na co je v jiných filmech zapotřebí několik výbuchů. Někdo by mohl říct, že John Wick nic nehraje a prostě se jen pořád tváří zarputile. Ale pokud znáte skutečnou civilní náturu Keanu Reevese (je to hrozně slušný a vstřícný člověk), musí vám být jasné, jak dobře tuhle roli ztvárnil a jak je pro tenhle film důležitý.

 • Recenze John Wick 2 na iDnes

  Recenze iDnes 65

  Akční snímek John Wick 2 je lepší než první film z roku 2014. Ovšem slovo „lepší“ je třeba chápat v žánrovém měřítku projektu, který režírují kaskadéři a píše autor tuctových historek s Dolphem Lundgrenem.

 • Recenze John Wick 2 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 90

  Akční krimi-thriller John Wick 2 baví na výbornou stejně, jako jeho předchozí kapitola, a to se jen tak nevidí. Dojemnou motivaci tentokrát střídá dodržování pravidel, řádu a zabijácké cti. Akční scény jsou mnohem opulentnější a zavedou nás na mnoho atraktivních míst. Otázka je, jak moc praní špinavého prádla na veřejnosti souzní s řádem organizace The Continental? Pokud toto morální dilema hodíme za hlavu, čeká nás tanec plný přesně mířených úderů a koncert neomylný výstřelů.

 • Recenze John Wick 2 na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 80

  Po třech letech se vrací elitní zabiják John Wick, aby navázal tam, kde posledně skončil. A ve stejném stylu se vrací i režisér obou dílů, Američan Chad Stahelski, bývalý kaskadér a kamarád Keanu Reevese, kterého pochopitelně opět obsadil do hlavní role.

 • Recenze John Wick 2 na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 60

  Keanu Reeves se vrátil jako smrtelně přesný zabiják a napodruhé už to není takové překvapení.

 • Recenze John Wick 2 na Total film

  Recenze Total film 80

  John Wick 2 (2017) Wickův příběh je samozřejmě prostý, zbij, zastřel, zabij pomsti a řekni hlášku, to ale stačí vrchovatě a představa, co nás čeká v pokračování, mi už teď přináší úsměv na rty a neuvěřitelně se těším. Neprozradím vám nic. Jen si na to zajděte.

Související články k filmu John Wick 2

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Parodie na Johna Wicka s NERF pistolemi je božská

  Parodie na Johna Wicka s NERF pistolemi je božská

  VIDEO FEATURED 20. 3. 2017 00:18 Nerf a nebo nic!

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 7 nejdrsnějších akčních filmů historie

  7 nejdrsnějších akčních filmů historie

  23. 2. 2017 16:30 John Wick se vrací - druhý díl nejlepšího akčního filmu posledních let vtrhne již od toho čtvrtka do našich kin. Od snímku s Keanu Reevesem se očekává hodně, s čím jej však lze srovnávat? Ani pověstně vysoký počet zabitých filmových postav prvního Johna Wicka nemůže konkurovat bodycountu starších filmů. Kolik vlastně na plátně v nejkrvavějších z nich zemřelo lidí?

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Sdružení nájemných zabijáků a velké rock´n´rollové dobrodružství

  Filmové premiéry: Sdružení nájemných zabijáků a velké rock´n´rollové dobrodružství

  22. 2. 2017 10:00 Tajemné sdružení nájemných zabijáků, nelehké vztahy mezi třemi generacemi, čas životních změn,  velké rock´n´rollové dobrodružství, mladá dívka vystavená rasismu, milující, ale hodně netradiční táta, nadčasový příběh dospívání a hledání ztracené rodiny v daleké Indii. 8. týden tohoto roku přináší hned 8 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.