Plakát k filmu: Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema

Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema Jim Button and Luke the Engine Driver

dokina.cz
7,4

Premiéra 28. 6. 2018
Německo, 2018, 110 min

Žánr:
dobrodružný, rodinný, fantasy
Režie:
Dennis Gansel | celý štáb
Hrají:
Shirley MacLaine, Michael Herbig, Uwe Ochsenknecht, Milan Peschel, Henning Baum, Christoph Maria Herbst | všichni herci

Jim je malý kluk, který se jako miminko octl v Jasmánii, ostrovním královstvíčku, jemuž vládne král Alfons Třičtvrtěnadvanáct. Lukáš je Jimův nejlepší kamarád. Také je strojvůdcem a hrdým vlastníkem lokomotivy Emy. Jednoho dne se Jim, Lukáš a Ema rozhodnou vydat do světa. Jejich cesta se stává obrovským dobrodružstvím.

Jim je malý kluk, který se jako miminko octl v Jasmánii, ostrovním královstvíčku, jemuž vládne král Alfons Třičtvrtěnadvanáct. Lukáš je Jimův nejlepší kamarád. Také je strojvůdcem ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema

  • Recenze Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema na Červený koberec

    Recenze Červený koberec 85

    Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema je snímek, kterému nechybí vtip, význam ani smysl pro dobrodružství. Propracovaná vizuální stránka, smysluplné dialogy, podivuhodné záhady a gradující zápletka mažou i drobnůstky popírající fyzikální zákony, které se mohou objevit snad jen v pohádkách nebo hororech s duchařskou tématikou. Kdo by si kdy pomyslel, že lokomotiva jezdí kromě kolejí na vodě, v písku, po sopečných pláních nebo skalách? Ema to totiž s přehledem dokáže!

Trailer k filmu

Související články k filmu Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.