Plakát k filmu: Jigsaw

Jigsaw Saw: Legacy

dokina.cz
5,4

USA, Kanada, 2017, 91 min, od 15 let

Žánr:
thriller, horor
Režie:
Michael Spierig, Peter Spierig | celý štáb
Hrají:
Matt Passmore, Tobin Bell, Callum Keith Rennie, Hannah Anderson, Clé Bennett, Laura Vandervoort | všichni herci

Zohavená těla se začnou objevovat na různých místech ve městě. V průběhu vyšetřování všechny důkazy jednoznačně ukazujína jednoho muže: Johna Kramera. Jak to jen může být možné? Muž zvaný Jigsaw je totiž více než 10 let po smrti. Pokračování známé hororové série SAW je tu znovu.... Těšte se, budete se bát.

Zohavená těla se začnou objevovat na různých místech ve městě. V průběhu vyšetřování všechny důkazy jednoznačně ukazujína jednoho muže: Johna Kramera. Jak to jen může být možné? ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Jigsaw

 • Recenze Jigsaw na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 50

  Jigsaw si ale i přes své nedostatky zajisté najde svou diváckou základnu a nejeden leckterý fanoušek série bude potenciální osmý díl bránit zuby nehty. K dobru mu budiž děsivé scény a výborná práce maskérů. Kvůli přešlapům a scénám, v nichž jako by tvůrci namíchali tisíc kombinací a jeden nonsens, s sebou ale jako těžkou kouli na noze potáhne i velké odpůrce. Nezbývá než doufat, že filmový štáb bude mít dost odvahy, aby se příště chopil ozubené pily a zvážil taktiku "méně je někdy více". Nový snímek k nelibosti mnohých bohužel působí tak, že zběsilé vraždění je vůbec tím nejmenším problémem v okrsku.

Související články k filmu Jigsaw

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Brutální návrat úspěšné hororové série a marvelovský Thor

  Filmové premiéry: Brutální návrat úspěšné hororové série a marvelovský Thor

  25. 10. 2017 10:20 Thor uvězněn na opačném konci vesmíru, pokračování známé hororové série, pokorný film o obyčejných lidech a nezkroceném místě mimo civilizaci, dobrodružství fascinujících obyvatel planety Země, pohraniční kriminální skupina a svobodná matka, která prochází životní krizí. Tento týden přináší 6 filmových premiér.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hororová série Saw se po sedmi letech vrací s novým filmem Jigsaw

  Hororová série Saw se po sedmi letech vrací s novým filmem Jigsaw

  20. 10. 2017 09:28 Mysleli jste si, že hororová série Saw skončila? Chyba lávky. Pokud se dá něco natočit za málo peněz a vydělává to několikanásobek rozpočtu, nenechá to Hollywood nikdy dlouho ležet ladem. Příkladem je chystaný film Jigsaw, navazující na několik dílů Saw vydaných už před lety.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.