Plakát k filmu: Jezero smrti

Jezero smrti Eden Lake

dokina.cz
6,3

Anglie, 2008, 91 min

Žánr:
thriller, drama, horor, psychologický
Režie:
James Watkins | celý štáb
Hrají:
Kelly Reilly, Michael Fassbender, Jack O'Connell, Bronson Webb, Thomas Turgoose, Mark Devenport, Shaun Dooley | všichni herci

Info o filmu: Steve chce vzít svou drahou polovičku, přítelkyni Jenny, na romantický víkend pryč z města k jezeru Eden. V panenské přírodě plánuje požádat Jenny o ruku. Setkají se tam však s partou mladých teenagerů, kterým se moc nelíbí, že jsou na jejich oblíbeném místě vetřelci. Steve se snaží nejprve o vyjednávání, ale zbytečně.

Nebezpečný kolotoč hry o přežití se roztáčí ve chvíli, kdy partička ukradne jeho auto a potyčka skončí smrtí psa jednoho člena gangu. Skupinka v čele s psychopatickým mladíkem se rozhodne pomstít způsobem, který se vymyká normálnímu lidskému chápání. Hra na kočku a myš začíná.

Zajímavost: Od spisovatele Jamese Watkinse, který se podílel na scénáři k filmu Strach v přímém přenosu.

Info o filmu: Steve chce vzít svou drahou polovičku, přítelkyni Jenny, na romantický víkend pryč z města k jezeru Eden. V panenské přírodě plánuje požádat Jenny o ruku. Setkají se ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 451 hlasů
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.