Plakát k filmu: Jeepers Creepers 2

Jeepers Creepers 2 Jeepers Creepers II

dokina.cz
5,7

USA, Holandsko, 2003, 103 min

Žánr:
thriller, horor
Režie:
Victor Salva | celý štáb
Hrají:
Ray Wise, Jonathan Breck, Garikayi Mutambirwa, Eric Nenninger, Nicki Aycox, Travis Schiffner | všichni herci

Zrůdné netopýří monstrum zvané Creeper, žíznivý feťák lačný krve, opět přichází. Po 23 letech, na 23 dní. Probuzen a vytráven občerstvujícím zimním spánkem plánuje s morbidní chutí strašidelnou hostinu, kterou si chce stůj co stůj dokonale užít. Skupina basketbalistů a jejich koučů uvízne na dálnici. To je chvíle pro Creepera. Ovládne celý autobus. Oběti paralyzuje strachem a předzvěstí své odporné nenažranosti. Naštěstí se objeví Leland Palmer. Zuří a jde Creeperovi nemilosrdně po krku.

Jeepers (džííí..prrrs) ... Creepers (krííí..prrrs). . to je ta písnička, která v prvním díle hororu oznamovala, že nenasytná obluda Creeper je nablízku a touží po krvi. Další příběh s názvem Jeepers Creepers 2 přivádí do kin opět režisér Victor Salva s herci Ray Wisem a Travisem Schiffnerem. Creepera znovu představuje Jonathan Breck. Jeepers. Creepers ...mráz běhá po zádech . budete se bát!

Zrůdné netopýří monstrum zvané Creeper, žíznivý feťák lačný krve, opět přichází. Po 23 letech, na 23 dní. Probuzen a vytráven občerstvujícím zimním spánkem plánuje s morbidní ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 144 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Související články k filmu Jeepers Creepers 2

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Jeepers Creepers 3 - slavný horor dostane pokračování

    Jeepers Creepers 3 - slavný horor dostane pokračování

    14. 9. 2015 15:00 U jedničky jsem se doma polil z leknutí horkou polévkou. U dvojky jsem z kina odcházel častěji na toaletu. Když jsem se dozvěděl, že se chystá trojka, zaradoval jsem se. Co si najdu tentokrát, abych to nemusel sledovat úplně celé?

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.