Plakát k filmu: Je mi fajn s.r.o.

Je mi fajn s.r.o. I Feel Good

dokina.cz
6,0

Premiéra 1. 8. 2019
Francie, 2018, 103 min

Žánr:
komedie
Režie:
Benoît Delépine, Gustave de Kervern | celý štáb
Hrají:
Jean Dujardin, Yolande Moreau, Joseph Dahan, Jo Dahan, Jean-Benoît Ugeux, Jana Bittnerova | všichni herci

Monique vede společenství Emauzy poblíž městečka Pau. Po letech se z ničeho nic vrátí její bratr Jacques - budižkničemu, kterého zajímá jediné: jak zbohatnout. Takže spíš než o rodinné shledání tu půjde o střet dvou odlišných světů. Další z bizarních komedií dvojice Benoît Delépine a Gustave Kervern.

Monique vede společenství Emauzy poblíž městečka Pau. Po letech se z ničeho nic vrátí její bratr Jacques - budižkničemu, kterého zajímá jediné: jak zbohatnout. Takže spíš než o ... celý popis


Mediadesk
Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Je mi fajn s.r.o.

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Zběsilá akční podívaná a děsivě pekelné rituály

    Filmové premiéry: Zběsilá akční podívaná a děsivě pekelné rituály

    1. 8. 2019 09:08 Akční jízda Dwayne Johnsona a Jasona Stathama, bizarní komedie o střetu sourozenců žijících naprosto odlišný život, jeden z největších dětských hitů současnosti v celovečerním filmu a podivné rituály tam, kde slunce nikdy nezapadá. Tento týden přináší 4 filmové premiéry.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.