Plakát k filmu: Jaroslav Kučera Zblízka

Jaroslav Kučera Zblízka Jaroslav Kučera Zblízka

Premiéra 4. 4. 2019
Česká Republika, 2019, 62 min

Žánr:
dokumentární
Režie:
Jakub Felcman, Tomáš Michálek | celý štáb
Hrají:
Štěpán Kučera, Tereza Kučerová, Jan Schmid, Jaroslav Brabec, Marek Jicha, Michal Bregant | všichni herci

Všichni známe tituly jako Až přijde kocour, Démanty noci, Sedmikrásky, Všichni dobří rodáci, Adéla ještě nevečeřela, ale málokdo ví, že na jejich úspěchu má klíčový podíl kameraman Jaroslav Kučera (1929-1991). Tvůrci filmu (Jakub Felcman a Tomáš Michálek) vyzvali jeho spolupracovníky, rodinné příslušníky a znalce jeho rozsáhlého díla, aby se pokusili vystihnout jedinečnost Kučerova přínosu české i světové kinematografii. Zároveň nám umožní nahlédnout do veřejnosti neznámé experimentální tvorby.

Všichni známe tituly jako Až přijde kocour, Démanty noci, Sedmikrásky, Všichni dobří rodáci, Adéla ještě nevečeřela, ale málokdo ví, že na jejich úspěchu má klíčový podíl ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Jaroslav Kučera Zblízka

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Iva Janžurová jako Teroristka a superhrdina Shazam

    Filmové premiéry: Iva Janžurová jako Teroristka a superhrdina Shazam

    3. 4. 2019 10:00 Vražedné myšlenky jedné vysloužilé učitelky, teenager obdařen superschopnostmi, příběh muže, jehož svět se zhroutí poté, co ho opustí celoživotní láska, nová dobrodružství legendárního Čtyřlístku a osud romské kapely, které ke startu pomohli diváci filmu Všechny moje děti. Tento týden přináší 5 filmových premiér a dokument o významném kameramanovi Jaroslavu Kučerovi.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.