Plakát k filmu: Janička

Janička Jeannette l'enfance de Jeanne d'Arc

dokina.cz
6,2

Premiéra 19. 4. 2018
Francie, 2017, 115 min, od 12 let

Žánr:
komedie, muzikál
Režie:
Bruno Dumont | celý štáb
Hrají:
| všichni herci

Filmy o její dospělosti jste viděli, muzikál o jejím dětství dosud ne. Francouzský mistr zakřivené reality Bruno Dumont natočil hudební a taneční snímek, jaký tu ještě nebyl. Bůh, Duch svatý, hair metal, rap, ovce, jeptišky, nepodařené scény, nejšílenější metafyzická besídka roku. Po nevydařené Ospalé zátoce se Dumont vrací do komediálně-retardační formy, kterou předvedl v seriálu Malej Quinquin. Nechte se osvítit!

Filmy o její dospělosti jste viděli, muzikál o jejím dětství dosud ne. Francouzský mistr zakřivené reality Bruno Dumont natočil hudební a taneční snímek, jaký tu ještě nebyl. Bůh, ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Janička

 • Recenze Janička na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Janička je rozhodně velmi nestandardní divností, kterou si buď zamilujete, nebo ji znechuceně po čtvrthodině vypnete. Dumontův výsměch žánrům i tématům je však tentokrát vtipný. Divákům stále naproti moc nejde, ovšem tenhle neotřelý mix jsem dokázal ocenit.

Trailer k filmu

Související články k filmu Janička

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Vražedná hra a život v husí kůži

  Filmové premiéry: Vražedná hra a život v husí kůži

  18. 4. 2018 10:00 Smrtelná podoba poměrně nevinné hry, romantický a zároveň ironický příběh hastrmana alias barona de Caus v podání Karla Dobrého, hudebně taneční snímek mistra zakřivené reality Bruna Dumonta a ptáci, užívající si život plnými zobáky. V tomto týdnu přichází do českých kin 4 filmové premiéry.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.