Plakát k filmu: James White

James White James White

dokina.cz
7,5

Premiéra 14. 4. 2016
USA, 2015, 85 min

Žánr:
drama
Režie:
Josh Mond | celý štáb
Hrají:
Christopher Abbott, Cynthia Nixon, Kid Cudi, Ron Livingston, Makenzie Leigh, David Call | všichni herci

Newyorčan James White (Christopher Abbot) je lehkomyslný dvacátník se sebedestruktivní sklony, povaleč, který navzdory své inteligenci není schopen si udržet práci. Přežívá na gauči své matky Gail (Cynthia Nixon), která jeho životní styl neschvaluje a navíc bojuje s rakovinou.James řeší situaci útěkem k sexu a drogám do té chvíle, kdy začne být Gailin stav opravdu vážný a on se musí postavit tváří v tvář realitě, kterou nemůže ignorovat.

Film plný hněvu, něhy i humoru natočil jako svůj celovečerní režijní debut producent Josh Mond a odnesl si za něj cenu diváků Best of Next na festivalu Sundance.

Newyorčan James White (Christopher Abbot) je lehkomyslný dvacátník se sebedestruktivní sklony, povaleč, který navzdory své inteligenci není schopen si udržet práci. Přežívá na ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK 90.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu James White

 • Recenze James White na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

  Opět tu po čase máme nenápadné indie dílko, které na malé ploše rozehrává klasický lidský příběh. Tentokrát o jednom dvacátníkovi, co si řeší svoje trable, ale vlastně neví jak. Asi každému už došlo, že tady nemůže čekat jednoduchou instantní zábavu, o to víc si ale snímek užije náročnější divák.

 • Recenze James White na iDnes

  Recenze iDnes 70

  Cynthia Nixonová se proslavila rolí Mirandy v seriálu Sex ve městě, nyní v našich kinech ve snímku James White ukazuje jinou tvář. Včetně vrásek.

Trailer k filmu

Související články k filmu James White

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Čekající básníci a boj o záchranu Země

  Filmové premiéry: Čekající básníci a boj o záchranu Země

  13. 4. 2016 10:00 Neuvěřitelná touha po splnění životního snu, hrůzná chilská kolonie, boj o záchranu planety, sny, které se stávají skutečností nebo příběh povaleče čelícího realitě běžného života. Tento týden vstupuje do českých kin devět filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.