Plakát k filmu: Jak vycvičit draka 2

Jak Vycvičit Draka 2 How to Train Your Dragon 2

dokina.cz
7,7

Premiéra 19. 6. 2014
USA, 2014, 102 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, rodinný, fantasy, animovaný
Režie:
Dean DeBlois | celý štáb
Hrají:
Jay Baruchel, Cate Blanchett, Gerard Butler, Craig Ferguson, America Ferrera, Jonah Hill | všichni herci

Vzrušující druhý díl epické trilogie Jak vycvičit draka se znovu vrací do fantastického světa hrdinného Vikinga Škyťáka a jeho věrného draka Bezzubky. Nerozlučné duo se musí postarat o mír na zemi a zachránit budoucnost lidí a draků před mocichtivým Dragem.

Vzrušující druhý díl epické trilogie Jak vycvičit draka se znovu vrací do fantastického světa hrdinného Vikinga Škyťáka a jeho věrného draka Bezzubky. Nerozlučné duo se musí ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 68 hlasů

Kde se podívat online?

436.64 CZK Přehrát online

Recenze filmu Jak vycvičit draka 2

 • Recenze Jak vycvičit draka 2 na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Povedlo se to. Ale ne tak moc, jak bychom doufali. Jak vycvičit draka 2 je opět parádní podívaná se skvělou akcí, výbornou hudbou a zábavnými hrdiny, tentokrát ale nepřichází se zrovna zajímavým příběhem. A to je velká škoda. Právě absence nějakého zajímavějšího děje a mizerný záporák film sráží trošku dolů, pořád ale jde o rodinný nářez, u kterého se rozhodně nebudete nudit, ať už vám je, kolik chce. Jen to minule zkrátka bylo lepší.

 • Recenze Jak vycvičit draka 2 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 85

  Opomenu-li přešlap s přehnanou drsností jedné scény a opětovným nasazením růžových brýlí, je fantasy podívaná Jak vycvičit draka 2 více než důstojným nástupcem staršího filmu. Svojí hravostí, ale zároveň i vyspělostí ho dokonce převyšuje. 3D, jako u většiny animáků, je povedené a ještě prohloubí zážitek.

 • Recenze Jak vycvičit draka 2 na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 60

  Ve vikinské vesnici Blp (nepříliš šťastně zvolený název) žijí všichni její obyvatelé v dokonalém soužití s draky. Syn náčelníka Škyťák by se měl stát novým náčelníkem vesnice, ten ale raději prohání svého draka Bezzubku a objevuje neznámá území. Pak se na scéně objeví nebezpeční lovci draků a zlý padouch Drago, který chce pomocí těchto stvoření ovládnout svět. A do toho Škyťák zjistí, že jeho matka, kterou považoval za dávno mrtvou, je ve skutečnosti dračí jezdkyní…

Související články k filmu Jak vycvičit draka 2

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.