Plakát k filmu: Jak se točí Rozmarýny

Jak se točí Rozmarýny Jak se točí Rozmarýny

dokina.cz
5,9

Československo, 1977, 82 min

Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
Věra Plívová-Šimková | celý štáb
Hrají:
Iva Janžurová | všichni herci

Kolem přípravy a natáčení filmu se mohou rozpoutat všelijaké potíže a nedorozumění, navíc trochu prostoduchý příběh měl být srozumitelný i pro dětské publikum. Pozornost se upíná hlavně na hledání představitelky hlavní úlohy, vyhlédnutá dívka si dokonce nechá oholit hlavu (Pavlína Mourková se později vrátila před kameru ještě několikrát). Pro zajímavost lze doplnit, že roli kameramana původně hrál Jan Tříska, ale když odešel do emigrace, byl nahrazen Jiřím Krampolem - přesto však v několika davových výjevech však zůstává přítomen.

Kolem přípravy a natáčení filmu se mohou rozpoutat všelijaké potíže a nedorozumění, navíc trochu prostoduchý příběh měl být srozumitelný i pro dětské publikum. Pozornost se upíná ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 269 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 39.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.