Plakát k filmu: Jak přežít single

Jak přežít single How to Be Single

dokina.cz
5,7

Premiéra 5. 5. 2016
USA, 2016, 109 min, od 12 let

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Christian Ditter | celý štáb
Hrají:
Dakota Johnson, Alison Brie, Leslie Mann | všichni herci

Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale… je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem flirtu, manželství či něčeho mezi tím. A někde mezi provokativním laškováním a známostmi na jednu noc mají všichni tito nezadaní lidé společné to, že se potřebují naučit, jak být svobodní ve světě, ve kterém se definice lásky neustále vyvíjejí. Spát s kdekým ve městě, které nikdy nespí, ještě nikdy nebyla tak velká legrace.

Hlavní role ztvárnili Dakota Johnson („Padesát odstínů šedi“) a Rebel Wilson („Ladíme!).

Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale… je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 13 hlasů

Kde se podívat online?

436.73 CZK Přehrát online

Recenze filmu Jak přežít single

 • Recenze Jak přežít single na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Poměrně laciná kombinace teenagerských komedií a vztahových romanťáren s občasným výskytem cool hlášek a otravnými pseudomoudry z hrdla neméně otravné Dakoty Johnson. Na třetí rande se zvýšením šance na zářez docela dobrý, s jakýmikoli jinými očekáváními jste ale předurčeni ke zklamání.

 • Recenze Jak přežít single na iDnes

  Recenze iDnes 40

  Muži mají své filmové Pařby, ženy má zřejmě bavit romantická komedie Jak přežít single. Ale možná se leckteré z nich přistihnou, že by daly přednost hrubozrnné pánské jízdě před unylostí „dámského“ přírůstku našich kin.

 • Recenze Jak přežít single na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 65

  Jak přežít single je zkrátka nenáročná komedie pro mladé lidi. Sympatická nesourodá skupinka osob kolem třicítky řeší jednoduché problémy, které trápí každého z nás. Spontánní a ukecaná Robin je neustálým zdrojem vesměs povedených vtipů a vyrovnává občas přespříliš přemýšlející a pragmatickou Alici. Děj má spád a spolu s energickým hudebním mixem v podání Fila Eislera udržuje pozornost publika. Kameraman Christian Rein navíc nabídne krásné scenérie New Yorku. Sečteno a podtrženo, film představuje klasickou „oddechovku“ pro širokou veřejnost, jež svůj žánr zvládla na dobrý průměr.

 • Recenze Jak přežít single na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 60

  Alice (Dakota Johnson z Padesáti odstínů šedi) si po čtyřech letech vztahu přestane být jistá sama se sebou a navrhne přítelovi krátkou pauzu (během níž se např. vyspí s náhodným barmanem), jenže přítel si během tohoto oddechového období stihne najít nějakou jinou známost a Alice zůstane single napospas New Yorku.

Trailer k filmu

Související články k filmu Jak přežít single

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Tým superhrdinů a bizarní koníček

  Filmové premiéry: Tým superhrdinů a bizarní koníček

  4. 5. 2016 11:01 Non-stop akce na dvou frontách, fantazijní svět obývaný zvířaty, bizarní záliba v pozorování cizích životů, osamělá srdce hledající vhodný protějšek, společné soužití třech sester, nebo útěk z vyhlazovacího tábora. V tomto týdnu čeká na české diváky 5 filmových premiér, 6 nových dokumentárních snímků, dobrodružné drama z roku 1959 a česká válečná komedie z roku 1957, Poslušně hlásím.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.