Plakát k filmu: Jak napálit banku

Jak napálit banku Vier gegen die Bank

dokina.cz
5,8

Premiéra 10. 5. 2018
Německo, 2016, 96 min, od 12 let

Žánr:
komedie, kriminální
Režie:
Wolfgang Petersen | celý štáb
Hrají:
Antje Traue, Til Schweiger, Alexandra Maria Lara, Jana Pallaske, Matthias Schweighöfer, Claudia Michelsen | všichni herci

Boxer Chris (TilSchweiger), namydlený herec Petr (Jan Josef Liefers) a šílený marketingový specialista Max (Matthias Schweighöfer) léta šetřili peníze na své životní sny, na budoucnost! Naneštěstí pro ně, bankovní manažer Schumacher (Thomas Heinze) úmyslně nechá jejich investiční účty padnout na nulu, aby se zbavil neurotického investičního poradce Tobiase (Michael Bully Herbig). Všichni čtyři muži proto najednou čelí nejisté budoucnosti. A tak vymyslí šílený plán.

Boxer Chris (TilSchweiger), namydlený herec Petr (Jan Josef Liefers) a šílený marketingový specialista Max (Matthias Schweighöfer) léta šetřili peníze na své životní sny, na ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Jak napálit banku

 • Recenze Jak napálit banku na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 65

  Dohromady Jak napálit banku však nepřináší nic nového. Nejde o nic převratného. Vždyť koneckonců je to celé remake stejnojmenného Petersenova snímku z roku 1976. Ale to nevadí, režisér totiž nabízí svěží pohled na příběh se sympatickým obsazením a poutavým soundtrackem. Jak napálit banku sice nějak příliš nenadchne, ale za to příjemně pobaví. Hledáte-li podívanou, u které můžete vypnout a odpočinout si, tak Jak napálit banku může být ta správná volba.

 • Recenze Jak napálit banku na iDnes

  Recenze iDnes 50

  Za německou krimikomedií Jak napálit banku stojí režisér Wolfgang Petersen, tvůrce slavné Ponorky, jenž došel k hollywoodským velkofilmům Troja či Poseidon.

Trailer k filmu

Související články k filmu Jak napálit banku

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Vytuněné bouráky a život bez slunečního světla

  Filmové premiéry: Vytuněné bouráky a život bez slunečního světla

  9. 5. 2018 10:00 Vytuněné bouráky a adrenalinové honičky, spiknutí s cílem likvidace psů, vizionář čerpající inspiraci v divoké a neposkvrněné přírodě, život bez slunečního světla, šílený plán namířený proti bankovní instituci a důvody milionů lidí k opuštění vlastního domova.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.