Plakát k filmu: Já, padouch 3

Já, padouch 3 Despicable Me 3

dokina.cz
5,7

Premiéra 29. 6. 2017
USA, 2017, 96 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, animovaný
Režie:
Kyle Balda, Pierre Coffin, Eric Guillon | celý štáb
Hrají:
Anita Briem, Kristen Wiig, Elsie Fisher, Steve Carell, Trey Parker, Miranda Cosgrove | všichni herci

Bývalý padouch Gru má problém. Mezi prsty si nechal utéct aktuálně nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho vyhodili z práce v Antipadoušské lize. Jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že už páníček není zlý. Nejmladší dcera Agnes touží po živém jednorožci, který bude neuvěřitelně heboučký. A do toho všeho se Gru dozví, že má dvojče, který je mu k nerozeznání podobný. Až na ty vlasy. Hora nepříjemností pro Grua je ale báječnou zprávou pro filmové diváky. Těm totiž dva roky poté, co česká kina zbourali Mimoni (v roce 2015 se stali s bezmála 850.000 diváky vůbec nejúspěšnější domácí premiérou), konečně končí čekání.

Vraťme se ale k tomu lumpovi, který přechytračil Grua. Jmenuje se Balthazar Bratt a v osmdesátých letech minulého století byl dětskou hvězdou populární televizní show. Ke své smůle se nedokázal přenést přes její konec a od té doby škodí, kudy chodí. Nosí retro oblečení a nemožný účes, poslouchá staré písničky na kazetách a jako zbraně používá Rubikovu kostku a žvýkačkové bubliny. Prostě odporný typ. O mnoho větší sympaťák je další nováček v příběhu, Gruův bratr Dru. Je to neuvěřitelně přátelský a milý chlapík, který si ze všeho nejvíc přeje, aby ho bratr zasvětil do umění zločinu. Jenže Gru začal být zatvrzelý dobrák (dokonce tak zatvrzelý, že s ním nehnula ani otevřená vzpoura Mimoňů, kteří ho kvůli jeho dobrému chování opustili). Jediný, kvůli komu by byl Gru ochotný přejít alespoň dočasně na stranu zla, je jeho věčný soupeř Balthazar Bratt. A když si mu tenhle zastydlý klon Michaela Jacksona dovolí sáhnout na rodinu, využije všechny padoušské zkušenosti k tomu, aby své blízké zachránil. V tom mu nadšeně sekunduje jeho nově nalezený brácha Dru a jeho Mimoni, kteří si až ve vězení uvědomili, co je pro ně v životě nejdůležitější.

Bývalý padouch Gru má problém. Mezi prsty si nechal utéct aktuálně nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho vyhodili z práce v Antipadoušské lize. Jeho Mimoni jsou navíc čím ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 27 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 79.00 CZK 329.00 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 79.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Já, padouch 3

 • Recenze Já, padouch 3 na fffilm

  Recenze fffilm 70

  Tentokrát je všechno úplně jiné, protože... Gru má bratra! A jmenuje se Dru. A má vlasy!!! Haha, kecám. Není to jiné, je to skoro úplně stejné jako jednička a dvojka... Scénář je tentokrát trošku vypilovanější, než u dvojky, a obsahuje několik podzápletek, které jsou zdrojem humoru a popkulturních odkazů (především na 80. léta, asi aby film přežili i rodiče). Gru a Dru se sbližují na jakémsi evropském ostrově, jehož ekonomika je celá založena na prasatech, sýru a přebytečné diakritice, což vede k různým vydatně rasistickým a xenofobním vtipům. Současně se Mimoni zúčastní soutěže ve zpěvu a pak bručí ve vězení (a utečou odsud). A současně osmdesátkový disco padouch provádí svůj strašlivý plán (který může překazit jen Gru s bratrem, pochopitelně).

 • Recenze Já, padouch 3 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 65

  Mimoni jsou stejně praštění jako vždy, jen jim tentokrát trochu povyrostlo sebevědomí a ukáží, jak ostré mají lokty. O velkou část zábavy a atraktivity se postaral Heitor Pereira, který je podepsán pod hudební složkou, kterou vybral opravdu pečlivě. Dokonce se nezapomněly zdůraznit ani rodinné hodnoty. Kdyby se tvůrci nesnažili zavděčit všem a zaměřili se více jasnou cílovou skupinu, možná by celek působil více kompaktně a harmonicky. I přes tuto nevyváženost je animák Já, padouch 3 dílem, který bude jednoduše bavit.

 • Recenze Já, padouch 3 na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Na animovaný snímek Já, padouch 3 se musí jít s dětmi. Právě jejich reakce zážitek násobí a hlavně dávají najevo, koho milují nejvíce. Mimoně, samozřejmě.

 • Recenze Já, padouch 3 na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 40

  Některé upoutávky naznačují, že se Gru vrací v Já, padouch 3 na dráhu zločinu, poté co se ve druhém dílu nechal zaměstnat jako agent organizace, která naopak zločince loví. Což není pravda.

 • Recenze Já, padouch 3 na MovieZone

  Recenze MovieZone 40

  Vcelku slabé a nenápadité pokračování, v němž je až příliš motivů a postav na to, aby zaujalo uceleným příběhem. Humor sestává hlavně z pištění mimoňů a jejich destrukce všeho možného i sebe navzájem, takže ani v tomhle ohledu nestojí třetí Já, padouch za vidění. Prostě nuda.

 • Recenze Já, padouch 3 na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 70

  Další zbytečné pokračování, nebo příjemný animák?

Související články k filmu Já, padouch 3

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Padouch Gru se svými Mimoni a život ve sterilním pokoji

  Filmové premiéry: Padouch Gru se svými Mimoni a život ve sterilním pokoji

  28. 6. 2017 10:00 Malí i velcí diváci se konečně dočkali premiéry nového animáku Já, padouch 3. Mimoni se v roce 2015 stali vůbec nejúspěšnější domácí premiérou tak uvidíme, jak dopadne Já, padouch. Druhým premiérovým filmem tohoto týdne je Všechno úplně všechno, vyprávějící o sedmnáctileté dívce, jejíž imunita nedokáže bojovat s venkovním světem, a proto musí být stále zavřená ve svém sterilním pokoji.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Neodolatelný svůdník, medvídek Padington, Spiderman a další žhavé trailery

  Neodolatelný svůdník, medvídek Padington, Spiderman a další žhavé trailery

  1. 6. 2017 10:00 Uplynulý týden přinesl pěknou řádku nových trailerů, kde tentokrát převládají komedie. Zaručeně vás pobaví Milovník po přechodu, medvídek Paddington, a nebo zbrusu nový trailer Holek na tahu. Abychom však nezůstali jen u komedií, světlo světa spatřil v pořadí již několikátý trailer Spidermana či romantické drama Hora mezi námi. Mrkněte také na další trailery z našeho výběru.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Pěvecký koncert Mimoňů, finální trailer Transformers a mnoho dalších

  Pěvecký koncert Mimoňů, finální trailer Transformers a mnoho dalších

  18. 5. 2017 10:00 Uplynulý týden přinesl finální trailer nových Transformers, hodně akční trailer Války o planetu opic, pěvecké a taneční vystoupení Mimoňů z Já Padouch 3 nebo žraločí thriller 47 Meters Down. Snad poprvé jsme se dočkali animáku, který nám odkrývá svět smajlíků ukrytý v našich mobilních telefonech :). Dále můžete mrknou na kriminální drama s Robertem Pattinsonem Good Time, scifi Kill Switch a komedii Home Again, vyprávějící příběh svobodné matky (Reese Witherspoon), která se po rozchodu se svým manželem snaží začít nový život. Pro fanoušky válečných snímků jsou tu snímky War Machine a Smrtihlav.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.